Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan fessem ki a szempilláimat?

Hogyan fessem ki a szempilláimat?

Figyelt kérdés

soha nem tudom szépen megcsinálni a szempilláimat mivel csak azt festem ha nem tetszik képes vagyok lemosni és addig csinálni amíg olyan nem lesz amit elképzeltem néha egy órát szórakozom vele :/ami nem valami előnyös főleg ha sietek vagy időre megyek de csak így érzem jól magam ha szépen állnak a szempilláim :) bal kezes vagyok és ugye mindig azzal festem de a jobb oldali szememet valahogy mindig szebben és könnyebben kifestem mint a bal oldalit utálom ha ilyen lesz [link]

meg ilyen [link] nagyon jól áll ha szép hosszúra kitudom festeni az alsó pillákat és a fölsőket valahogy így szeretném [link] soha nem sikerül :( ilyen szempillaspirálom van [link] mitcsináljak?hogyan fessem ki hogy olyan legyen?nem jó ez a spirál?kérlek segítsetek!:)


2011. júl. 24. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! háát... remélem tudok segíteni :)

szerintem az a baj, hogy nagyon rányomod a szempilládra a spirált, próbáld meg, hogy csak nagyon enyhén, épphogy érintse a pilláidat, és úgy húzd végig. mert ha belemártod ugye a tusba a spirált, a spirál tövénél gondolom összecsomósodik, és ha kevésbé nyomod a szempilládra, akkor a csomós rész nem ragad rá. (remélem érthető:D) esetleg próbáld ki a szempillafésűt, bár az nekem sosem segít...

2011. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

festesd be a szempilláidat kozmetikussal :) nagyon sokat dob a tekinteten spirállal együtt :)

nem tudom,hogy milyen ez a szempillaspirál..nem néz ki rosszul :) és úgy fesd ki,hogy a tövéhez "nyomd" a spirál keféjét, a végéhez ne, mert elnehezednek..:)

2011. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké köszi :D kozmetikus kb mennyibe kerül?
2011. júl. 25. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!