Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon rossz ha alkoholos...

Nagyon rossz ha alkoholos filccel festem be olykor az alsó szempilláimat?

Figyelt kérdés
Alul a szempilláim nem túl rövidek csak világosak és hamar elvékonyodnak...a szempillaspiált nem szeretem mert eknődik és maszatol és nehéz lemosni és egy hosszú este után szürke lesz az ember szeme alatt a bőr tőle (mármint nem arra értem hogy amikor álmos lesz hanem amikor már régen viseli)az alkoholos filc tartós és szép lesz tőle a pilla csak nemtom hogy ez nagyon durva behatás a szemnek vagy a pilléáknak?
2011. aug. 22. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
úristen! ez nagyon durva behatás a szemnek és a pilláknak
2011. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem, az alkoholos filc direkt jót tesz! Gondolom a hajadat meg temperával fested!

Jééézus....

2011. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Feltalálták már a vízálló szempillaspirált...
2011. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Istenem, az egyik pillanatragasztóval akar fogékszert felragasztani, a másik halszálkával piercinget szúrni, a harmadik meg alkoholos filccel fest pillát. Most komolyan, a tiniknél ennyire feláldozódott a józan ész a sminkelés és egyéb szépítkezés oltárán? Ilyenkor annyira kíváncsi vagyok, ezek a lányok nem olvasnak, nem tanultak nem gondolkodnak? Honnan lehet ennyi sületlen buta ötletet szedni, amik károsak, veszélyesek? Nem volt gyerekszobájuk vagy csak most nincs sütnivalójuk?
2011. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 monster under yo bed ***** válasza:
76%
beleivódik a pilláidba, és alkoholista leszel :|
2011. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
te komplett hülye vagy
2011. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan, vakon is lehet boldog életet élni...

Vagy vegyél egy minőségi spirált, ne 800 forintos essence gagyit, vagy legalább vegyél belőle vízállót. Ha ez meghaladja a külső és belső korlátaidat, akkor kozmetikussal festesd be a szempilláidat, havonta 500 huf, két energiaitallal kevesebbet iszol egy hónapban és meg is van rá a keret.

(amúgy vmelyik előző: a mai fiataloknak sztem ki se fejlődött az agya, szegények teletubby-n meg hannah montanan nőttek fel, és a sminkelésig terjed az eszük, ne őket okold, hanem az inkompetens szülőket meg a médiát)

2011. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!