Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek az égő, hogy 16...

Skate girl kérdése:

Szerintetek az égő, hogy 16 évesen nem használok sminket? Semmit. Még szemceruzát sem.

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 22:26
1 2
 1/12 hot_kiss ***** válasza:
Nem égő, sőőt.
2011. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem, egyáltalán..legalább nem kell majd attól félned, hogy mi lesz ha meglát valaki smink nélkül :)
2011. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy pattanásos, szép a bőröd, nem fakó, spirál nélkül is látszik a szempillád, akkor nyilván nem, ha ronda a bőröd, akkor nem előnyös...
2011. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
abszolút nem égő :) én se sminkeltem magam 16 évesen :) nem kell ahhoz smink hogy valaki jól nézzen ki :P
2011. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy égő.:) Van aki soha életében nem sminkel. Mindenki azt csinálja, ahogy és ami neki jó:)
2011. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs ezzel. Sminkelni nem kötelező, csak egy lehetőség, az él vele, aki akar. Aki nem akar, az nem.

Én spec. 22 éves vén fejjel jó ha egy hónapban kétszer sminkelek, de eddig még soha nem éreztem hátrányát. Bulizni is elmegyek simán smink nélkül, és nem érzem, hogy pl. a fiúknak kevésbé tetszenék, mint a barátnőim vastag vakolattal (amit amúgy óránként igazítani kell...)

2011. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én csak 25 évesen kezdtem sminkelni:) bár szerettem volna előbb, de senki nem mutatta meg, hogy kell, kénytelen voltam magam megtanulni.
2011. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Égőnek egyáltalán nem égő. Valóban a legtöbb korodbeli lány már sminkeli magát. De ha te meg vagy smink nélkül és jól érted így magad akkor miért kellene. Főleg ha szép arcod van. És miért nem használsz? Amúgy nekem semmi bajom a sminkel. Ha meg égő. Én azt írom, hogy az sokkal égőbb amikor a lány smink nélkül nem mer mutatkozni.

19f

2011. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem égő, sőt. Nekem nagyon bejön, ha egy lány nem sminkell. Van valami idegesítő a smikekben. Olyan mintha álarc lenne rajta vagy el akarná rejteni magát. Smink nélkül meg végre olyannak láthatom amilyen valójában.


Eddig nekem nagyon bejössz (:

20f

2011. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem égő! :)
2011. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!