Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lassan 16 éves leszek és csak...

Lassan 16 éves leszek és csak szempillaspirált, néha szemceruzát használok. Mi a véleményetek? Ti ennyi idősen mit használtok, használtatok? 15/L

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 10:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
ugyan ezt plusz száj fény.neked nem kell még erősen sminkelned magad
2011. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
én semmit nem használtam, max szájfényt....felesleges tönkretenni a bőrt mindenféle méreggel
2011. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Én 21 vagyok, és ennyi a max. kivételes alkalmakat leszámítva néha.

Semmit nem szólok hozzá, nekem olyan mindegy, a túlfestetteket néha megnézem, megállapítom, hogy ízlése vagy tehetsége nincs hozzá és pont. Semmi közöm hozzá.

15 évesen asszem általában semmit nem használtam, néha kb. annyit, mint te.

2011. szept. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
5%

P*csa vagy.

18/f

2011. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Miért lennék az? Már a 11 éves kislányok is egy kiló festéket kennek magukra, én 15 jóval elmúltam, mikor elkezdtem smonkelni magam...
2011. szept. 21. 11:54
 6/21 anonim ***** válasza:
6%
És ha ők barmok, akkor neked is kötelességed? Nem 11 éves lányokról volt szó, hanem rólad épp...
2011. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
a szempillaspirállal nem teszem tönkre magam...
2011. szept. 21. 12:34
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

16 évesen én már talpig sminkben mászkáltam (alapozó, púder, pirosító, szemhéjpúder, szemceruza, szempillaspirál), hiába mondták nekem, h ez már sok... nem voltam/vagyok ügyetlen, szóval szépnek szép volt, csak erős volt, főleg, h legalább 20 évesnek néztem ki. most vagyok 20 éves és már megjött az eszem. :D:) csak szempillaspirált használok, néha fekete tussal kihúzom a szemem. visszanézve a korábbi önmagamat... elég vicces voltam, h azt képzeltem, a sminktől majd szebb, trendibb leszek.

szerintem bőven elég amit most használsz. :) ha bulizol, vagy valami ünnepség van, akkor használhatsz tust, akár szemhéjpúdert.

zárójelben megjegyzem, h vannak már jó összetételű termékek, amik nincsenek tele méreggel.

2011. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Semmi baj nincsen ha kifested magad szempillaspirállal meg szemceruzával.Csak ne durván feketével mázold ki a szemed,hanem csak a körvonalát,hogy kicsit kiemeld.Szerintem azzal semmi probléma.
2011. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
szempillaspirált és matt szemhéjfestéket 17/F
2011. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!