Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pink Sugar? Mennyire TARTÓS?...

Pink Sugar? Mennyire TARTÓS? Szerintetek érdemes megvenni? (Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tudom, már volt pár ilyen jellegű kérdés, hogy kinek hogy tetszik, de én is szeretnék érdeklődni, és örülnék, ha minél többen válaszolnátok.:)

Egy 20 éves lányhoz passzol ez az illat?

Még nem volt alkalmam megszaglászni, és annyian mondják, hogy nagyon finom, már kíváncsi lennék rá.:)

Douglas-ban szokott lenni belőle teszter? Én ma voltam, és pont abból nem volt kirakva, így nem lehetett kipróbálni.:S Vagy hol tudnám esetleg? Anélkül nem szeretném megvenni.


És az nagyon fontos lenne, hogy mennyire tartós.

Akárhányszor vettem parfümöt, szinte mindig az volt a problémám, hogy pár óra múlva nem lehetett érezni.:((

Ezzel is van hasonló probléma?


Előre is köszi a válaszokat!:))


2011. júl. 29. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

most őszintén a korodhoz akarsz illatot választani..? : )

nem tudjuk megmondani, te érezd finomnak az illatot és érezd úgy, hogy magadon el tudnád képzelni. ennyi a lényeg.

amúgy nem szabad belőle túl sokat fújni, inkább keveset, de azt vékony bőrre. én amikor reggel elmegyek itthonról akkor kb 1 méterre tőlem megérzik rajtam, ha vissza jövök késő este, 8-9 körül akkor, csak ha vki közelebb kerül hozzám, pl megölel akkor mondja, hogy milyen jó illatom van.

tesztereket nem tudom hol lehetne venni.

2011. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

más douglasban nézd meg, hátha. Vagy szólj az eladónak nem e tudna mutatni egy tesztert mert lehet megveszed,csak kiváncsi vagy az illatára

egyébként tökéletes egy 20évesnek,szerintem nagyon finom édes illata van,egyértelműen észreveszik majd,én metrón voltam, majd egyik emberke megszólalt miez a vattacukor illat, stb.Olykor elmosolyodok.Tényleg tartós, hú mi az hogy:D De tényleg inkább kevesebbet kell fújni

2011. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat!:))

Még arra lennék kíváncsi, hogy pl egyik aluljáróban láttam egy parfümös üzletet, ahol Pink Sugar-t láttam, 30 ml-t 3500 Ft-ért.

A doboza teljesen ugyanolyan volt, mint ez eredeti.

Akkor eredeti vajon ennyiért? Mert Douglas-ban 5000 Ft felett van a 30 ml-es is.:S

Viszont ugyanabban az üzletben láttam Naomi Campbell parfümöt, és az is 3500 Ft volt, viszont az a Douglas-ban is annyi volt.

Az eladót természetesen megkérdezném, hogy eredeti-e, csak félek, hogy nem mond igazat, és feleslegesen adnék ki érte több ezret.

Mit gondoltok, eredeti ott is?

2011. júl. 29. 17:51
 4/5 anonim válasza:
Nekem is olyan parfümöm van, és imádom. Tömény édes illata van, ha megveszed érdemes előbb a csuklódra fújni, azon elkenni és utána a nyakadra ;) Ha 20 éves vagy akkor pont neked találták ki :D én 15 vagyok, és a barátom imádja. Azt mondja olyan, mintha egyfolytában egy vattacukor lenne ott mellette :3 Vagy ha szereted még az ilyen édes illatokat kipróbálhatod még a Sassy Swirls Vanilla Bean-t is :) Remélem tudtam segíteni^^
2011. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretem és NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON tartós az illata a dzsekimen egy mosás után is érezhető volt.. De tényleg:D ennél tartósabb parfümöt még nem láttam:)
2011. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!