Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozót érdemes megvenni?

Melyik alapozót érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Igazából használtam Miss Sporty-t (12h), de őszintén egy rakás kaki.

Essence stay matte: annyit a matt hatásról, hogy egy könnycsepp, és máris marad az arcomon egy fehér csík, ugyanis leviszi.

Mexfactor xperience-től pedig pattis leszek, és a legsötétebb is világos.


Na most akkor milyet vegyek?

A bőrtípusom: vegyes

Várom a tapasztalataitokat :)

(milyen állagú (könnyű vagy nehéz érzésű, pattis vagy-e tőle, mennyire tartós... stb)


2011. okt. 11. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 alapozó vált be a legjobban eddig.

Az avon bőrnyugtató hatású alapozója és a maybelline affinitone mineral.

Mind a kettőtől szép sima lesz a bőröm, nem szárít, de nem is zsírosít. Olyan, mintha nem is lenne rajtam. A maybelline nekem tartósabb volt, mint az avonos, de az is bevált.

Fedésben is a maybelline nyer, mert annak erősebb a fedése, de a másik is megfelelő nekem...


Szóval kb ennyi.. :)


Amúgy max factor, essence, miss sporty nekem se jött be. L'Oreal is volt egy jó, de már nem lehet kapni... :(

2011. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. okt. 11. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki az Essence Soft touch mousse alapozóját.Nagyon könnyű a bőrön, és mivel habállagú szerintem jó lenne a vegyes bőrödre.A fedése is egész jó, és felvitel után púderes lesz a bőrön.Ja és az ári is nagyon baráti, ezer forint körül mozog:)

[link]

2011. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia. Köszi neked is a választ :)

Valami miatt nem szeretem a hab állagú alapozókat... barátnőm ezt használta, és neki is egy csomó pattija lett :(

2011. okt. 11. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem kettő volt, ami jól bevált, az egyik avonos. Fogalmam nincs már, mi volt a neve, de ilyen fekete tubusban van, és olyan 600 Ft körül volt egy-két éve, a lányos cuccoknál volt mindig reklámozva. Biztos hogy van még olyan, abból volt világos árnyalatú.

Ami meg most van, az Astor anti shine make up. Ezt nagyon szeretem, szépen fed, nem lesz tőle mű arcom. Nem vmi egyenletes színű az arcom, de ettől tényleg szép :) Azért ezt vettem, mert ez volt a legolcsóbb jó minőségű, és ebből volt olyan világos, ami nekem kell :D

20L

2011. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekemis az avonos bőrnyugtató hatású vált be a legjobban szép természetes hatású nekemis vegyes a bőröm:)
2011. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!