Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A bizsu láncom rozsdás lett....

A bizsu láncom rozsdás lett. Valamivel nem tudnám eltüntetni a rozsdát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos a bizsuk ennyit birnak. Nagyon hamar berozsdásodnak, és dobhatjuk ki őket:(
2011. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam,ha befestem körömlakkal, helyre jön. Szerintem egy próbát megér.:)
2011. júl. 30. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
fogsz egy rongyot meg egy kis vizet,a vizet a földre/homokra öntöd és sár lesz belőle.A rongyot beledörgölöd a sárba és meg takarítod vele a láncot :D Lehet h hülyén hangzik de ez télleg működik ;) A sár leviszi a rozsdát :D
2011. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom:D:")
2011. júl. 30. 14:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a sarast. nem jön be.:\
2011. júl. 30. 14:31
 6/8 hot_kiss ***** válasza:
77%

Egy bizsu lánc nem túl hosszú életű, bár nekem inkább mindig elkopott a színe, minthogy rozsdás legyen.

talán próbáld meg óvatosan körömreszelővel lereszelni és lekenni egy lakkal.

2011. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Őőő nem tudom, hogy a bizsunál is beválik-e, de az ezüst ékszereket úgy szoktam megtisztítani, hogy fogkefére fogkrém és dörzsölöm, nem tudom bizsunál működik-e.
2011. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a feketedés ellen jó bizsuknál:).

Most pl. ecetes vízbe tettük.hátha:)

2011. júl. 30. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!