Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az úgy nevezett tölcsér...

Az úgy nevezett tölcsér mellem van (bemélyedt melkas) nem lehetne valamivel eltüntetni? :S Lécci segtsen valaki gyúrok is hátha segít de nem.

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 15:42
 1/5 anonim válasza:
Nekem is az van gyerekkorom óta, akkor azt mondták, az úszás kicsit segít. (Meg valami torna, nem emlékszem.) Szerintem megszűnni nem fog (nekem sem javult), pláne ha már felnőtt vagy.
2011. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú de biztató:S
2011. máj. 9. 15:57
 3/5 A kérdező kommentje:
de azért kössz
2011. máj. 9. 15:58
 4/5 Vree ***** válasza:

Szintúgy :)


Állítólag a mellre gyúrás segít kinyomni egy kicsit, bár tizenéves kor után már aligha érsz el vele nagy változást. Probléma csak akkor van ha nyom valami belső szervet (tüdő) és akkor kellhet műtét, egyébként meg sztem ne vegyél róla tudomást, a sporttal megteszel minden megtehetőt. :)

2011. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem akkor is sikerülnie kell:S de thx a válaszokat:)
2011. máj. 10. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!