Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Strassz köveket a körmökre...

Strassz köveket a körmökre mivel ragasztod?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tehát a kérdésem az lenne, hogy mivel ragasztjátok a körmötökre a strassz köveket? Próbáltam már műköröm ragasztóval, a még meg nem száradt lakkba, egy gyenge pillanatomban még a pillanatragasztót is, de mindegyik 1 nap után feladja a feladatát! Nincs valami jól bevált ötletetek?


2011. júl. 31. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a körömlakk olyan 1-2 napig fogja, a műköröm ragasztó 4-5 napig, de a pillanatragasztóval 1 hét után sem tudom leszedni.
2011. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Tip-ragasztó.Kicsit többet tegyél rá,nekem így vált be.Még másfél hét után is fenn van.
2011. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

:O

Hát é nem használok semmilyen ragasztót, csak lakkot. Felviszem az alapszínt jó vastagon (avyga kár a mintát is amibe a követ tenni akarod), és még mielőtt megszáradna, fogpiszkáló segítségével belenyomkodom a strasszokat. Várok kicsit, hogy a lakk megszáradjon. Ezután ha akarod még lehet díszíteni más színnel. Annyi a lényeg, hogy miután megszáradt, át kell húzni az egészet 1-2 réteg átlátszó fedőlakkal, ez fogja megtartani a strasszokat. Én sokszor lemosóval is alig tudom őket leszedni, bár balesetek nálam is történnek néha.

2011. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! Majd akkor kipróbálom mindenki tippjét és kitalálom hogy nekem melyik a jobb! :) Ment a zöld kezecske :)
2011. júl. 31. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
én is sima lakkba nyomom bele. Plusz a végén még lekenem 2 réteg fedőlakkal.
2011. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!