Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon rágom a körmöm, és az...

Nagyon rágom a körmöm, és az igaz, hogy nem lehet kis "csonti" körmökre zselés műkörmöt rakatni mert leesik róla? !

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 19:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Régen én is rágtam és megnövesztettem nem kell nagyon csak ép hogy egy picit. Igen sajnos arról korábban leesik mert kisebb a felület amit fog a tipp :S Addig kenjed köröm erősítővel mert én olyat is halottam hogy aki rágja akörmét annak sokkal gyorsabban nő a körme mert szüksége van a gyors regenerálásra.
2009. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Lehet,de csak piciket,és jó 3 hetente töltetni!Ahogy nő,egyre tovább bírja majd és késöbb tudod 4-5-6 hetente tölteni!
2009. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Tövig rágott körmökre zselét nem tud építeni, mert a sablont nem tudja mi alá berakni! Akik eddig írtak nem volt még építésük?
2009. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Én a második válaszoló vagyok és műkörmös!Rengeteg tövig rágott körmöt hoztam már rendbe!Nem voltak tartósak,sűrűbben kellett tölteni,de alatta megnőtt a saját körme,és leszokott a rágásról is!Csonti körmökre is lehet tipet rakni,és a sablont is oda lehet illeszteni,mert ragad!Ügyesen kell csinálni kedves 3. válaszadó!
2009. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
Kedves utolsó válaszoló, a kérdező, nem tippről beszélt, ha pedig zselével ilyen csodákra vagy képes, tövig rágott körmök esetén, jelentkezz oktatónak!!! Én sem vagyok ám laikus!
2009. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Odaírtam,hogy sablonnal is meg lehet oldani,mert ragad!És igen, kitűnővel végeztem!Mindent meg lehet oldani!
2009. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
Magyarázd el nekem, hogy mit csinálsz a sablon és a köröm közötti résszel, mert ha a körme nem ér fel az ujja végéig, a sablon, hiába ragad, ha nem ér össze a körömmel, közte kifolyik a zselé! De nem kötekedem kis zsenikém! Mikor vizsgáztál kitűnőre, 2 hete?
2009. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
7 éve műkörmös vagyok!A körméhez kell hozzáilleszteni!Próbáld ki!Amúgy egyik ismerősömnek leestek nyáron a lábáról a körmei,és a körmöse rakott neki helyette műkörmöt!Na?Oda hova illesztette???Azért mert Te nem tudod megcsinálni,és elképzelni se, nem kell másokat lehülyézni!
2009. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
KI HÜLYÉZETT LE TÉGED?
2009. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
A "zsenikém" egy és ugyanaz!
2009. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!