Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szétjött a Deichmann-os...

Szétjött a Deichmann-os cipőm, van rá garancia, visszaszeretném vinni. Kicserélik, megjavítják vagy levásárolhatom az árát?

Figyelt kérdés

Tudom hogy fél év garancia van rá, de még nem telt le.

Az oldalán van egy kisebb szakadás,meg felül az oldalán egy kis horzsolás, nem szeretném ha megjavítanák, azt szeretném ha kicserélnék, vagy levásárolhatnám.

igazából nem szeretnék ugyan olyan cipőt mert ha ez tönkrement ennyi idő alatt...

vajon mit fognak rá mondani?

"követelhetem" talán az árát, vagy hogy vásároljam le?

kérhetem hogy vásároljam le?


2011. júl. 31. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
én visszavittem a kappás cipőmet..az oldalán a gumitól elvált az anyag(dorkó volt) meg az orra alatt is felszakadt.örültem,van még rá garancia,kicserlék.lesz egy vadiúj cipőm.aha.kijelentették,hogy javítható,ezért nem adnak újat...azóta megint szétjött....szóval sztem ne számíts új csukára..:/
2011. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lehet megjavítják, hanem kicserélik és ha még jó kedvük is van, akkor felajánlják, hogy azonos összegben választhatsz mást, esetleg ráfizethetsz, de ha kevesebbért választassz pénzt nem fognak adni.
2011. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Állítólag sokan csinálják, hogy évszakonként viszik vissza a cipőjüket és így konkrétan minden évszaknak megfelelően új, divatos cipőjük van.


Én egyszer vittem vissza cipőt, mert levált a talpa (amit onnan vettem cipőt,mind így végezte fél év után). Akkor megjavították, de újra szétjött.

2011. aug. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a táskám jött szét, mondták hogy levásárolhatom, de ha nem találok semmit akkor visszakapom az árát. nézelődtem hátha találok valamit, de nemvolt semmi jó, szóval visszakaptam az árát, jófej volt az eladó. de szerintem üzlete válogatja, hogy mit adnak és mit nem.
2011. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!