Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak? Levásárolhatom,...

Mit csináljak? Levásárolhatom, ha visszaviszem?

Figyelt kérdés

Tavaly augusztus közepén (tehát kevesebb mint egy éve) vettünk egy adidas bőr cipőt a Devergóban, de mostanra eléggé tönkre ment azóta, pl az oldalán kilyukadt a bőr, és a sarkánál jön le a talpa. Nem hordtam folyamatosan a cipőt, hanem váltogattam, így kicsit korainak tartom hogy ennyire tönkre menjen. Szerintetek ha vissza viszem blokkal, akkor levásárolhatom még? Mert hallottam, hogy állítólag csak fél évig érvényes a garancia.


köszi a válaszokat.


2011. júl. 27. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Értelemszerűen ha féléves a garancia akkor nem.

De egy próbát szerintem megér, ha nagyon sokat reklamáltok lehet bele mennek. Figyelj, azt javaslom próbáld meg, veszteni valód nincs.

2011. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a papíron az van, hogy fél évig kötelesek cserélni de a garancia 2 évre szól, de csak indokolt eseteben lehet levásárolni. mindegy, megpróbálom, aztán majd meglátjuk.
2011. júl. 27. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

fél évig minden szó nélkül kicserélik/levásárolható (jobb helyeken).


fél évtől 2ig is kicserélik/levásárolhatod/javítják, de neked kell bebizonyítanod, hogy nem a te hibádból ment tönkre.


szerintem megpróbálhatod. lehet meg tudjátok beszélni.

2011. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!