Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlanátok...

Milyen alapozót ajánlanátok fiatal lánynak?

Figyelt kérdés

Egyszer vettem már egy alapozót, essence soft&natural long-lasting-ot kb. 1,5-2 éve, de nem vált be.

A bőröm hát érdekes. Alapvetően nem vagyok pattanásos, időnként előjön egy-kettő, főleg menstruáció előtti napokban, viszont a T-vonalam mitteszeres egy kicsit.

A bőröm alapvetően nem túl száraz, de ha tonikot használok (amit jó este használni, mert összehúzza a pórusokat), akkor utána érzem, hogy kicsit húzódik a bőröm és picit szárazabb lesz tőle (már kb. 6-7 féle tonikot próbáltam, mindegyiknél ez volt). Egyébként rendszeresen hidratálom, így nem száraz az arcom, viszont a homlokomon van egy kisebb folt, ahol érezhetően szárazabb a bőröm, hál'istennek nem nagy folt, max. 1-1,5 cm-s az átmérője és a frufrum eltakarja.


Valami könnyed alapozót keresnék, ami szépen, egyenletesen fed és tartós. Árban olyan 3-4000Ft-t szeretnék rákölteni (4000körül a max).


Tegnap néztem az essence stay all day hosszantartó hab állagú alapozóját, színben találtam olyat, ami jó az én bőrszínemhez (az államnál próbálgattam, nem a kezemen), viszont nem tudom, megérné-e megvenni. Mi a véleményetek erről az alapozóról?

Nem akarok pofára esni, végülis 1099Ft ez az alapozó, de ha ez is rossz, akkor azért elég drága lesz ahhoz, hogy a polcon porosodjon..


Szóval a két kérdés:

Milyen alapozót ajánlanátok az én bőrömhöz 3-4000Ft körül?

Mi a véleményeteket, tapasztalatok az essence stay all day hosszantartó hab állagú alapozójáról?

16/L


2011. aug. 2. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem érdemes többet költeni rá;

pl loreal infallible

én nagyon szeretem:)

2011. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Semmilyet. Ami esetleg elfogadható lenne, azt nem kapod meg 4 ezerért, amit olcsón megkapsz, azzal többet ártasz, mint használsz.
2011. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szívesen költenék rá többet, de sajnos nem tudok. Próbáltam egyszer egy nagyon jó termékcsalád termékeit, a forever-t. Komplett sminkcsaládja van, arclemosókkal, hidratálókkal, pakolásokkal együtt. Nos, ez a forever alapozó nekem nagyon jó volt. Szép, egyenletes, lehelet vékony réteget vittem fel, mégis szinte tökéletes bőrt kaptam. Egy problémám volt, 8800Ft-ba kerül. Ennyi pénzem sajnos nincs.

Nem véletlenül írtam, hogy 3-4000Ft körüli termék kellene:S


Azért köszönöm a választ.:)

2011. aug. 2. 10:25
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor légy szíves írjátok le, hogy milyen alapozót ajánlanátok és milyen árban van az.
2011. aug. 2. 10:26
 5/10 anonim ***** válasza:
én clinique-re spórolok. sztem tedd ezt te is, spórold össze, vagy kérd meg anyukádékat, h adjanak előleget a zsebpénzből... hidd el, megéri.
2011. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Maybelline Affinitone Mineral, a Max Factor Xperience és a Vichy Dermablend vált be ebben az árkategóriában, bár az utolsó elég erős fedésű, korrektornak használtam. Egyébként azt ne várd az alapozótól, hogy elfedi a bőrhibáid, csak a pirosságot fogja eltakarni, az erősebb fedésnél meg a maszkszerűség a gáz. Szerintem neked elég lenne egy Maybelline Affinitone Mineral és egy nagyon jó korrektor mellé.
2011. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a loreal ha jól emlékszem 3500-4000 között van.

első voltam.

2011. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

az a hab állagú alapozó amit a kérdésben írtál egy rakás szar olyat semmikép ne vegyél.

amúgy én ASTOR PERFECT STAY alapozót használok, azt hiszem annak kb 4000 ft az eredeti ára( nem tudom pontosan mert én akciósan vettem). tapasztalatom szerint ez elég jó: rendesen fed, tartós, könnyű felvinni, nekem pumpás így könnyű adagolni, ha nem viszed nagyon túlzásba nincs maszkhatás se, és (nem tudom ez mennyire fontos, nekem az) kellemes az illata.

az alapján amiket írtál a kérdésben szerintem ez pont neked való alapozó.:)

2011. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

12:14 vagyok

csak azért írok mert láttam hogy fontos neked az ár

szóval ha úgy döntesz hogy Maybelline terméket veszel Tescoban 25% kedvezmény lesz rá augusztus 5-től 11-ig

2011. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát ha pesti vagy nézd meg azázsia centerbe vannak lorel mg max factor dolgok bolthoz képest féláron..
2011. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!