Mitől olyan illatosak?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársaimnak még délután is olyan jó illatú a bőrül/ruhájuk (?).

Olyan sok és erős tusfürdőt használnak?

Ne értsétek félre, én is zuhanyzok minden nap, de szerintem az én tusfürdőm nem ilyen erős. :P


2011. aug. 2. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ember saját magán nem érzi annyira az illatokat, mint másokon. Kizárt hogy mindneki erősebb parfümöt vagy mást hazsnálna, persze az is lehet. Egyszer kérdezz meg valakit hogy: érezni még a parfümöm? egy bnőd v vmi. Szerintem érezni fogja:)
2011. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tartós parfüm (tehát nem ilyen gagyi 3ezer forintos hanem jó minőségű( amiben tuti biztos vagyok h egy nap többször befújják magukat pont azért h ilyen jó illatúak legyenek:)
2011. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Néha leveszem a pólómat, és a csap fölött áttörlöm magamat. Persze azzal az erővel már le is zuhanyozhatnék... De csak gyorsabb és víztakarékosabb. Aztán dezodor, aztán parfüm.


De múltkor mikor a parfümökről volt szó, mondtam hogy már vagy 7 üveg parfümöm van, és mindet kaptam. Erre egyik barátnőm mondott valami olyat, hogy használjam, hamar el fog fogyni. Mondtam hogy használom, erre hogy még nem is érezték rajtam.

Két éve minden áldott reggel fújok mind a két fülem mögé, és a pólómra vagy a nyakamra. -.-' Sőt, délután is. Szóval ennyit az én tanácsomról, éljenek a büdösek!

2011. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem is örökké dicsérnek, hogy illatozom. Nagyon jó illatú, német öblítőt használunk. A deomnak is nagyon jó illata van. Reggel szoktam csak befújni magam parfümmel. Olcsó, de finom parfümöt használok. Nem mindig érzem magamon az illatokat, de dicsérgetnek. Biztos Te is illatos vagy, csak nem érzed :) A lényeg, hogy ne dohányozz, mert az elvisz mindent. :) Ja, tök vicces, mert mindig lila rágót rágok, és az is ad egy alap illatot :D 17/L
2011. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vannak olyan öblítők, amikben parfümolaj van, így egész nap lehet érezni.

vannal parfümolajos tusik és testápolók is...

ha jó helyre fújod a parfümöt, akkor te és mások is érzik egész nap!

Fontos, hogy min. edp kategóriás legyen, mert az alatt nem érezni egész nap. ha tudsz, akkor használj parfüm minőséget.

Ehhez elég, ha csak reggel fújod be magad

2011. aug. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!