Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű pirosítót válassz...

Milyen színű pirosítót válasszak, ha?

Figyelt kérdés

Fehér a bőröm(a legvilágosabb alapozó kell),zöldeskék színváltós a szemem és középbarna a hajam?

Ennyi információ elég?

Tetszenek pl. a korallos színek,de a rózsaszínes is,az olyan friss,bájos hatást kelt.Nem tetszik a pirosas szín, a bronzosító és a csillogó színek sem.És por állagút keresnék,mit javasoltok?

Köszi!


2011. aug. 3. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

én egy ilyesmit ajánlanék, persze nem kell ilyen drágát venni :)


[link]


szép természetes lesz mert többféle szín keveredik

2011. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is jó választás lenne amit írsz, a korallos vagy rózsaszínes színek. olyat válasz amiben többféle árnyalat keveredik, mert szerintem az nem olyan "erőltetett". én most nyáron használom az avon bronzosítóját, de van abból pirosító is, majd arra pályázok, mert nekem ez az egy cucc ami bejött az avontól de az nagyon :)
2011. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tehát amiben több szín van.

Oké,megnézem az avont is,bár én sem szeretem kimondottan.

Köszi!

2011. aug. 3. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! én javaslom az fm pirosítóit, ami különleges technológiával készülnek (égetett), így akár szemhéjárnyalóként is használhatod :) nagyon szeretem a termékeit :)
2011. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Látom most mindenhol ezt reklámozod.Új vagy a cégnél?:DDDDDD
2011. aug. 6. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!