Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen púdert és pirosítót...

Milyen púdert és pirosítót ajánlanátok? És milyen púder ecsetet?

Figyelt kérdés

Kezdem a legegyszerűbb résszel. Vettem egy sminkecset készletet, minden tök jó benne, tartósnak tűnik, jól tudok vele dolgozni, de a púderecset valami katasztrófa. Csomókban hullik ki belőle a szőr, és a fejemen is ott maradnak a szőrszálak. Úgyhogy szükségem lesz egy normális, tartós, de nem túl drága púder ecsetre. Milyet ajánlanátok?


Púderem van, synergen. Ezt anno pár száz forintért vettem, de azt hiszem, ez látszik is rajta. Valami középár kategóriás púdert keresnék, ami tartós. Milyet ajánlanátok és az kb. mennyibe kerül?


Pirosítóm még sosem volt, bár már próbáltam. Sokan mondják, hogy nagyon jól áll egy kis halvány pirosító, jól feldobja az arcom, üdébbnek és szebbnek látszik. Ezért szeretnék venni egy pirosítót. Ebből is inkább középár kategóriásat. Mivel még sosem vettem, nem tudom, melyik a jó. Milyet ajánlanátok és az mennyibe kerül?


2011. szept. 22. 19:09
 1/9 TijuMK ***** válasza:
100%

szia, nekem avon-os összecsukható púder ecsetem van, én meg vagyok vele elégedve kb 1600forint-ba kerül katalógus függő mikor mennyi, de lehet kipróbálom az Essence púder ecsetét is, mert arról is csupa jókat hallani, és az 1000forint alatt van ha jól rémlik.

Púderből rimmel stay matte-t használok, nagyon tartós.

Pirosítóról nem tudok nyilatkozni azzal nem élek :)

2011. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi:))

És a rimmel púder kb. milyen árban van?!

2011. szept. 22. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
bőszecsetnél vannak nagyon jó púderecsetek. (:
2011. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TijuMK ***** válasza:
100%
ha jól emlékszem 1700forintba kerül a púder, nem tudom pontosan mert már 4 hónapja vettem
2011. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy megyek ma rossmanba, majd megnézem ezt a púdert, meg a púderecsetet is. Ha meg nem most, majd jövőhéten. Púderem van még egy kevés, pirosító nélkül kibírok még pár napot, meg ecset nélkül is:))
2011. szept. 23. 14:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha rossmanba mész, nézd meg az essence pirosítókat. Jó áron vannak, és szépek is.
2011. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, meg fogom nézni.:)
2011. szept. 25. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Pirosítóból és ecsetből is az avonosat ajánlom. én nagyon meg vagyok elégedve az ecsettel és a pirosítóval is...

púderből is azt használom, bár van több féle amit váltogatok. Nekem a max factorok is bejönnek. bár az picit drágább. Amúgy ecset terén tényleg szuperek az essence ecsetek. és olcsók is, nálunk müllerbe pl van catrice és azok is szimpatikusak, bár majd jövő hónapban veszem meg és próbálom ki.


Én anno a dm-be vettem ecsetet. Jól bírja meg nem rossz, de attól az essence pl jobb.


a bőszecsetek is szuperek, de azok azért kicsit drágák.

2011. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nagyon sok múlik azon, hogy mennyi pénzt szánsz a dolgokra. Magukból a sminkekből én sem veszek drágákat..mert hát ki bírja az anyagilag. De pl ecsetekkel mostantól nem viccelek. Nem éri meg rossz minőségűt venni, mert 1.) nem lehet vele szépen felvinni a színt - nagyon sokat számít 2.) hullik stb.

Igen 1-1 ecset lehet 1000-1500-2-3000 ft is.. de márka függő.

Púderem nekem most New York Color van, eddig tökjó és akciósan volt 1000ft

2012. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!