Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan hordhatnék színes...

Hogyan hordhatnék színes szalagokat ami nem ciki?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok, tetszenek a színes selyemszalagok... nem ciki ha pl színben hozzál illő ruhához veszem fel ugy hogy rátekerem a karomra és masnira kötöm?
2011. aug. 3. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
szerintem nem :D nekem legalábbis tetszene és hordanám, csak nem "elegáns" ruhákat hordok :) 16L
2011. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

oké köszi:)

mert van 1-2 színes topom meg ingem... és pl színebn hozzájuk passzoló szalagot vennék különböző szélességűt és rátekerném 1x a kezemre és masnira megkötném akár 2-3színt egy masniba, vagy külön is.

pl van rajtam egy ing 3szín van benne és olyasmi 3színű szalagot tennék a csuklómra

2011. aug. 3. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:

ilyet én is szoktam,de főleg pirosat :D

á imádom *-*

2011. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Épp ez volt az első ötletem, hogy hordhatnád a kezeden, de szerintem a biztostűvel a ruhádra téve is jól néz ki, esetleg ha illik hozzád vagy a ruhádhoz és olyan hajad van hozzá, akkor köthetsz abba is. (bár ez elég kislányos)
2011. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez utóbbit megcáfolnám, csak tudni kell belerakni :) http://www.youtube.com/watch?v=R1ylR8NHde0
2011. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is imádom, nyakláncként szoktam hordani.vagy teszek rá néhány gyöngyöt, és összefűzöm, vagy csak simán a nyakamba kötöm meg mint egy masnit..én is nagyon szeretem
2011. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
király:)) örülök h ez másnak is bejön, akkor holnap veszek is köszi:)
2011. aug. 3. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem a karomon van egy zöld 3éve lassan

18L

2011. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!