Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldökpiercinget szúrattunk....

Köldökpiercinget szúrattunk. Nem fájt, utána sem, napi3-4-5x fertőtlenítem betadine-nal. Lehet rá esély hogy nem gyullad be? Eddig 3 napig bírta gyulladás nélkül : ) ) ) )

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehezen tudom elképzelni, hisz a szervezet általában ki akarja dobni az idegen dolgokat, nekem is begyulladt az összes piercingem (4).

Nem vagy te valami "mutáns"? :D

2011. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mikor gyulladt be ? tegnapelőtt szúrattuk,és semmi baja.Táncoltam vele,tudok hajolgatni,nem is érzem hogy ott van...Betanine-nal rendesen kenegetjük,mozgatom..Nem is piros,nyomkodtam de genny nem jön belőle,nincs begyulladva semmi...
2011. jún. 5. 11:32
 3/4 anonim válasza:
Nekem egy hét után gyulladt be és rendesen egy kis gumó volt benne.(Kb 2 hétig volt,de utána elmúlt,mert kenegettem én is betadinnel.) nem kell izgulni ez természetes.A szervezet tényleg csak el akarja távolítani az idegen anyagot,de egy idő után megszokja. De addig örülj amíg nincs begyulladva és ne piszkáld annyira.
2011. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem fül piercingjeim vannak, sok és volt amelyik begyulladt volt amelyiknek semmi baja nem volt. (Az egyik az hónapokig gyulladt volt amikor végre találtam olyan cuccost, ami lenyugtatta...)

Nem tudom, hogy ilyenek-e a többi piercingek is, de egyetértek az előttem szólóval: ne piszkáld mert az irritálja a bőrt. Meg ahogy piszkálod a kosz a kezedről belekerülhet a sebbe.

2011. jún. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!