Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A férfiaknak kevésbé tetszik...

A férfiaknak kevésbé tetszik az a nő aki ki van sminkelve, vagy nem zavarja?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert vannak olyan férfiak,akik kicikizik az embert ha ki van festve.persze csk szolíd sminkre kell gondolni.
2009. ápr. 10. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Mniden férfi különböző. Nem hinném hogy lenne ezzől felmérés vagy statisztika. Szerintem a többségnek tetszik. Nekem speciel nem.

32/F

2009. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A nagypapám kimondottan szerette, ha nagymamám szépen kifestette magát. amúgy azt tapasztalom, hogy a ffiak szeretik a nem túl feltűnő természetes sminket egy nőn. a vastag púdert és az erős szemfestést, főleg a ragadós rúzsokat meg szájfényeket egyenes utálják.
2009. ápr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Tapasztalatom szerint egyénfüggő.
2009. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig beszólnak, hogy sok rajtam a smink. Persze rajtam tényleg iszonyat sok, de én imádom, és nem érdekel mert csak magamnak akarok tetszeni más nem érdekel.

A legtöbb pasi szóvá tette, hogy lemoshatnám magamról...


A pasik nagy százaléka a természetes nőket szereti, akin észre sem venni, hogy ki van sminkelve, vagy csak ízlésesen egy pici smink van rajta. Taszítja őket a sok smink. Persze vannak akiket nem érdekel és egy ember személyiségébe szeretnek bele és akkor nem fontos nekik, hogy mennyi sminket használ a másik.

2009. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!