Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfiaknak smink? Mi az, ami...

Férfiaknak smink? Mi az, ami még elmegy?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 14:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem egy férfi legfeljebb korrektrot használhat, hogy szebb legyen a bőre és ajakápoló balzsamot. Nekem már az sem tetszik, ha egy férfi festi a haját, mert nem tudja elfogadni, hogy őszül.
2010. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

alapozó vagy korrektor ha muszáj. más nem nagyon...

persze ha mondjuk rocksztá vagy ilyesmi vagy, akkor a szemfesték is elmegy.ilyen szinten kb: [link]

de miért akarsz sminkelni?

2010. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
*korrektort
2010. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Egy deka se. Gusztustalan. Akár korrektor, akár alapozó mind förtelmesen látszik és feltűnő. Ajakápoló, ha kell akkor arckrém aztán szevasz.
2010. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

szia:)

alapozó kevés mennyiségben, de csak ha nagyon egyenetlen a bőre

korrektor

arckrém

vagy egy nagyon kis mennyiségben szemfesték, szemceruza, de csak minimálisan:)

2010. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Max korrektor
2010. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 14.20-as! Nem akarok kötekedni, de az miért baj, ha egy pasi nem tudja elfogadni, hogy őszül, és festi a haját? Szerintem ez hülyeség. Ismerek én olyan huszonéveseket, akik ezért festik. És akkor a nők miben különbek? Mi se festhetjük akkor a hajunkat?

A kérdésre: korrektor, esetleg minimális alapozó az arcra, ha nagyon problémás, és ha szereted a szemsminkeket, akkor nagyon minimálisan a szemceruza használata is elfogadható nálam.

2010. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
u.i.: nem értem, miért pontozták le azt a válaszadót, aki szintén azt írta, hogy elfogadható a szemceruza használata. Tudjátok erre mondják, hogy ízlések és pofonok... Utolsó voltam.
2010. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
alapozó
2010. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
MICSODA?Fúj!Semmi!
2010. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!