Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mért kenődik el a szemceruzám?

Mért kenődik el a szemceruzám?

Figyelt kérdés
Mindig úgy szoktam kifesteni magam hogy szemceruza,szempilla spirál, porpúder..Minden azt mondja ha teszel alá porpúdert nem kenődik el.. Nekem még is elkenődik olyan 20-25 perc után.:\\ És ha városba megyek ott nem tudom hogy tudnál le mosni a szemem alól.:( :\
2011. aug. 7. 11:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaa és a szemceruzát be szoktam rakni a hűtőbe is! És elég jó minőségű a szemceruza meg a porpúder is!
2011. aug. 7. 11:39
 2/6 anonim ***** válasza:
az alapozó hatásosabb (a szemre), de van külön erre kifejlesztett is. a szemceruzák sajnos ilyenek, akármilyen jó minőségűek, másznak. lepislogod-leizzadod őket. próbálkoztál tussal?
2011. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyanom nincs.. csak már próbáltam egyszer de nemtudom rendesen használni :ss
2011. aug. 7. 12:07
 4/6 A kérdező kommentje:
csak az a baj most is megyek el és valószínű hogy elfog kenődni:// és nem tudom hogy majd hogy moshatnám le:S
2011. aug. 7. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

ez, és vattakorong mindig van nálam. tökéletes, a pandamaci-effektus ellen. (és viszonylag az illata is jó)

2011. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szemceruzát a végén hasonló színű szemhéjpúderrel fixáld! Ecset, vagy applikátor segítségével mosd egybe a színeket.
2011. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!