Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik rúzs/szájfény vált be,...

Melyik rúzs/szájfény vált be, ami nem kenődik el, és hosszen megmarad?

Figyelt kérdés
és lehetőleg nem vizes hatású. szóval kinézetre szájfény vizes hatású az ok, csak ne érezzem rajta, hogy folyamatosan szétkenődik. :S (pl. rimmel rúzs szerintem tökjó. :))
2010. dec. 8. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Art Deco, Yves Rocher szájfények, de jó az Avon is.
2010. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem Avonos van, és nem kenődik el!! imádom a színét is
2010. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
gondoltam beruházok valami drágábbra hátha az jobb... tapasztalatok diorral, chanellel, ysl-tel????? :D inkább szájfény terén. de akár rúzs is ok. :D
2010. dec. 8. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én Chanel szájfényem olyan, hogy felkenem mondjuk 1Okor és 12kor ugyanúgy a számon van, ami azért ritka szájfény esetében, valljuk be. :)


19L

2010. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

YSL rúzsom volt, az is nagyon-nagyon tartós, egyik legmegbízhatóbb márka.

Szerintem bátran megbízhatsz akármelyikben, ezek luxuscikkek és nem sok különbség van köztük, mivel a legjobb kategória. Még a Dior termékek nagyon ütősek!!


Utolsó voltam.

2010. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, volt Diorom is, de talán a legrosszabb volt, amit valaha vettem. Ragadt, nem lehetett elkenni szépen..utáltam.
2010. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SVivien ***** válasza:
Nekem van chanel, dior, givenchy, estée lauder. Az egyik chanelem a legtartósabb, ami vizesalapú, egyébként azok a legtartósabbak, hasonló mint a szájfény, de ez nem ragad és matt. Ha rúzst keresel, akkor inkább mattot válassz, sokkal tartósabb! 
2018. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!