Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » HELP! Rengeteg anyajegy van...

HELP! Rengeteg anyajegy van az arcomon, elrejthetném valahogyan őket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sok anyagjegy van az arcomon, ez még nem is lenne nagy gond, DE nagyon rosszul néz ki hogy az arcom bal felén egy sincs, a jobb felén viszont 2-3 nagyobb és 6-7 kicsi!! Van valamilyen tapasz vagy krém vagy bármi amivel "láthatatlanná" tudnám tenni őket? Sebészi/lézeres beavatkozáson kívűl.

L15


2011. aug. 8. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Korrektorral próbálkozz szerintem.
2011. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyenről, de ne szégyelld magad emiatt. Nekem is vagy 10-12 anyajegy van az arcomon, és nem zavar.
2011. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van pár, főleg az orromon és nagyon zavarnak :( Próbálkoztam egy pár dologgal de mire felvittem belőlük annyit,h eltüntesse és az arcom többi része se legyen más árnyalatú olyan maszk hatást értem el, mint egy barbie baba.. úgyhogy lemostam az egészet.. Én lézeres műtéttel elfogom őket távolíttatni..
2011. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a műtéten kívül nincs sok esélye hogy eltüntesd őket. a korrektor nem fedi el őket rendesen. viszont néhány pasi fejében egész szexis,egyedi tud az ilyen lenni.:) nekem is csak ez az egy indokom arra, hogy ne tüntessem el a néhány anyajegyet a fejemről:D
2011. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Persze. Dugd homokba a fejed. A homokszemek jótékony hatása eltűnteti.
2011. aug. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!