Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jól állhat egy ajak-piercing,...

Jól állhat egy ajak-piercing, ha sok anyajegy van az arcomon? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Ahova mesterien berajzoltam az anyajegyeket, ott vannak nekem is, és ahol a csajnak van pc, oda szeretnék én is. :D


15/L


2010. szept. 4. 16:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Én nem csináltatnék ennyi anyajegy mellé még egy piercinget is. De ez csak az én véleményem:)
2010. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én szeretnék ilyen pc-t, csak ez a sok anyajegy.. Így nem merem :S
2010. szept. 4. 16:33
 3/20 anonim ***** válasza:
nekem maga ez a fajta pc sem tetszik, de az anyajegyek mellé még annyira sem ajánlom.
2010. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Oké..

Akkor most vagy leszedetem az anyajegyeket, vagy máshova rakatok pc-t :D Csak arcon máshova nem tudom, hova kéne :/

2010. szept. 4. 16:38
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
sztem ne akarj pc,olyan gáz már ,letűnt és unalmas.
2010. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, nem ez volt a kérdés. :) És nekem tetszenek. A nyelv pc-m is tetszik minden barátomnak, még a szerelmemnek is..
2010. szept. 4. 16:45
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem is kb ennyi van az arcomon, és régen én is nagyon szerettem volna, de aztán meggondoltam magam az anyajegyek végett. Szerintem ha semmi bajuk az anyajegyeidnek, akkor nehogy már levetesd egy hülye pc miatt.. akkor már inkább köldökbe :)


18/L

2010. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köldökbe gusztustalan szerintem, ha tökéletes hasam lenne, akkor oké, de nem vagyok szép vékony. :/ Oda semmiképp sem... Amúgy szerintem leszedetem az anyajegyeim, nagyon zavarnak alapból is..
2010. szept. 4. 17:20
 9/20 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont hogy elvonja a figyelmet, mivel a piercing fényes, csillog meg ilyenek, mellette az anyajegy meg szinte beleolvad az arcodba, én csináltatnék a helyedben, arról nem is beszélve, hogy simán kiveheted, ha mégse jó, de szerintem jó lesz
2010. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Majd nemsoká kipróbálom, hogy nézne ki, van itthon olyan fém piercing-golyóm :) Odapróbálgatom :D

Amúgy.. Szerinted megpróbáljam magamnak szúrni? Lidocain spray van itthon..

2010. szept. 4. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!