Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3D műszempilla? Tapasztalatok,...

3D műszempilla? Tapasztalatok, árak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne csináltass...nagyon drága. 17-20.000 forintért felrakják neked (3 óra alatt) és hetente-két hetente vissza kell járnod után töltetni 6-8000 forintért...és nem néz ki jobban mintha átkennéd párszor a sajátodat vmi minőségi spirállal...ja és ha szarul csinálják meg akkor potyognak le.
2011. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nézd :

[link]

[link]

[link]

[link]

ezek képek 3D műszempillákról.Ha megnézed az eredeti szempillára kifestve kb tök olyan lenne mint ez a 3D-s...

Oks...megspórolod a festegetés idejét de...megéri ?:S

Sztem ez csak annak jó (bár sztem annak se) akinek alig van vmiért szempillája..pl:

[link]

2011. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felénk 9500-ért teszik fel, és négy hetente kell járni töltésre, ami alkalmanként 4500 Ft. Akinek rövid a szempillája, azoknak biztos megéri. :)
2011. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


A felső kép:Ugyan ilyen volt az én szempillám is,amíg be nem festettem kozmetikusnál,majd a végeredmény ugyan az lett mint az alsó képen.

És a kozmetikus nálunk 500 forintért megcsinálna,10 perc alatt. :)

2011. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. ezeket így elhallgatva lehet h mégis lemondok róla :)
2011. aug. 11. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!