Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselé-lakk-fixáló réteg miért...

Zselé-lakk-fixáló réteg miért pattan le és reped be a körmömön?

Figyelt kérdés
lepolíroztam a körmöm,baktérium ölővel is lekentem, utána kentem rá 1 réteg zselét véknyan, aztán lakkot, majd a fixáló zselét, hogy megkössön....de mégse lesz tőle tartós a körmömön mert lepattan, megrepedezik :S mit csináljak, hogy tartós legyen? természetesen a zselék uv lámpa alatt kötettem meg...tehát a lényeg h nem szeretnék műkörmöt építeni, hanem a sima körmömre szeretném h tartós legyen a lakk..h tudnám ezt elérni? a sima lakkozás sem jó nekem, amikor átlátszó körömlakk-lakk-megint átlátszó...mésnapra a kézmosásoktól ugyanúgy leválik :(
2011. aug. 13. 12:43
 1/4 Joy Turner ***** válasza:
A körmödet ne polírozd előtte, hanem egy finom reszelővel reszeld meg, szakszóval bolyhozd fel úgy, hogy sehol ne maradjanak fényes felületek. Portalanítsd. Kenj rá először nail prepet, ha megszáradt primert, majd ha ez is megszáradt savmentes primert. Crystal nails- nél megtalálod őket. Ezután jöhet a zselé. Fontos, hogy a körmöd élét is mindig átkend vele, különben elválik a saját körmödtől és lepattan. Ajánlom a Crystal nails GUM zseléjét. Nagyon jól tapad, a rugalmassága miatt pedig nem törik.
2011. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lakkra NEM lehet tenni semmilyen fixálót, meg fényzselét, mert ledobja!!!!
2011. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Joy Turner ***** válasza:
Tényleg!!! Nem olvastam el rendesen a kérdést! Igaza van a másodiknak. Lakkra ne tegyél zselét!
2011. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. aug. 14. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!