Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vettem zselés UV-lakkot, UV...

Vettem zselés UV-lakkot, UV lámpát, egyik kezemen megkötött a lakk, a másikon nem. Miért?

Figyelt kérdés
Csak 9 W-os a lámpa, talán a végére "kimerült"? Le kellett szednem az összes többit, amik pedig nagyon szépek lettek. Az egyik kezemen 3 ujjon nem kötött meg. Előtte már festettem azon a kezemen, de le is szedtem, mert nem tetszett, és újrafestettem. No akkor már 10percet is vártam, de semmi. a másik kezemen 3 perc alatt megkötött:((
2011. szept. 26. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy csináltad? Felbolyhoztad az eredeti körmöd? Tettél rá egy pici színtelen fedőréteget?
2011. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem bolyhoztam semmit, viszont mindent úgy csináltam, ahogyan azt elmondta nekem valaki, aki ért hozzá. De már kiderült mi volt a gond: ez a lámpa kis teljesítményű, én pedig nem kapcsoltam ki festés alatt, hanem végig ment. Elfáradt...
2011. szept. 26. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a műkörmös se bolyhozta fel a körmöm. (off)
2011. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem itthon 9 w-os lámpa van, semmi gondom nincs vele..Lehet vastagon kented. Nem égetett, mikor betetted?
2011. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, a lámpa nem fárad el. írd le pontosan, h hogy csináltad. Mindent.
2011. szept. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy a vastagsággal is gond volt, mert a szélén picit le is folyt a lakk, ennek ellenére az első kezemen megkötött a lakk. Csak amíg kentem, nem kapcsoltam ki a lámpát. Azt mondták ott, ahol vettem, hogy bizti az volt a baj, hogy a végén már nem bírta a lámpa. Vagy ilyen tényleg nincsen??? Szóval lealapoztam a körmömet, lámpa 3 perc, oké. Jött a francia alap, egy rózsaszínes lakk. Fölken, lámpa, 3 perc kész. Körmöm vége rózsaszín csillámos lakk:fölken, 3 perc, oké, megkötött. Ezt megcsináltam a bal körmeimmel, és minden rendben volt. Ja, a végén még egy fedőlakk is került rájuk.Tehát a végeredmény szuper lett. Nem úgy a jobb kezemen, de ezt már írtam. Viszont ugye bal kézzel ügyetlenebb is voltam, így a jobb körmeimre, biztos hogy valamivel több lakk került.
2011. szept. 27. 12:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem égetett. Miért kellett volna égetnie?
2011. szept. 27. 12:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Gél lakk menete:

Bolyhozás (kíméletesen)

Bőrfeltolás-letapadt bőr felkaparása

zsírtalanítás, primer

alapréteg

szín (ha kell két rétegben, rétegek között lámpázva)

fedőréteg

fixálás

Fontos, hogy a köröm élét is bevond.

Egyébként pedig pl darabos Évi oldalán van fent step by step...talán még videó is...

A lámpa pedig nem fárad el...max ha valami 100 ft-os gagyi sz@rt vettél...

2011. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!