Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk, Férfiak! Természetes...

Fiúk, Férfiak! Természetes énem, vagy smink?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy melyikre szavaztok.

Arra hogy maradjon természetesen az arcom, max egy pici színezett hidratáló, esetleg még mattításnak leheletnyi púder (amit észre se lehet venni), vagy sminkeljek(korrektor, alapozó, púder).

Kicsit problémás bőröm van(de már javul, és nagyon igyekszem javítani), annyira nem vészes végülis:S

De azt szeretném ha tényleg magamért, és belém szeretne egy férfi, nem a sminkembe, és sokkolná ha egy reggel smink nélkül kelnék fel mellőle.

De azt megint nem akarom, hogy ne kelljek neki a bőröm miatt.:(

Köszönöm előre is!


2011. aug. 14. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
amikor meg kell jelenni akkor jó a smink, és van olyan lány akinek előnyösebb is. sima hétköznapokra semmi vagy csak nagyon minimális. aki szép az akkor is szép amikor reggel kócos hajjal kikeveredik az ágyból
2011. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legyél természetes, még ha nem is vagy tökéletes. Én sem vagyok, zsíros, pattanásos, mitesszeres a bőröm, de csak korrektort és színtelen púdert használok, hogy ugye a pattanások ne legyenek annyira feltűnőek, meg az arcom ne legyen csupa zsír. De ez elég is. Így még mindig önmagam vagyok, és nem egy maszkot mutatok mint alapozóval tenném. Emellett ha mondjuk a szemed kiemeled szemcerkával akkor arra fognak figyelni nem a hibáidra.

Nekem ez bevált, hiszen oda vannak értem a pasik a rettenetes bőröm ellenére is:)

Az tényleg gáz lenne hogyha lekerül a smink és a pasi megijed a saját barátnőjétől annyira más:D

2011. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen szemhangsúlyos sminkeket készítek:)

Nem nehéz mert amúgy is feltűnő a kék szemem.És próbálom az öltözékemre, szemem környékére, és hajamra terelni a hangsúlyt:)

2011. aug. 14. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

bárki bármit mond, a smink jön be nekem is,haverjaimnak is,mert ebből látszik ha egy csaj igényes...persze csak a természetesebb smink tehát alapozó,szempillafesték(vagy mi), és szemceruza

16/F

2011. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, vannak az átlagos lányok, akikre kell smink, mert amúgy rondák, és vannak a szép lányok, akik smink nélkül a legtökéletesebbek. (L)
2011. aug. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem.Bár az átlagost én nem mondanám csúnyának8mint az utolsó válaszoló), hanem egy jó alapnak.És az átlagos is ha kihozza a maxot magából lehet szép.Szval mi is az a fogalom hogy átlagos?A szépség nem teljesen relatív.Bár ezt én mondom:):)
2011. aug. 16. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:

én egy sötétebb alapozót használok, a pattira rakom, és jól eldolgozom, hogy ne látszódjon:) korrektort nem használok, púdert nagyonnagyonnagyon ritkán. amúgy próbáld ki azt, hogy egy kis mézet és fahéjat összekeversz, és rárakod estére (min. fél órával lefekvés előtt hogy ne legyen koszos a párnád) a pattikra, (előtte persze megtisztított, radírozott arcbőr) nekem 2. használat után eltűnt mind a két akkor meglévő pattanásom, ami amúgy (mint a többi ált-.-') 1 hét alatt tűnt volna el :D nem mindenkinek használ, de nekem használt:) na meg ugye az élesztős pakolások♥:'D

amúgy sminkelni én is annyit sminkelek, hogy szép nagy szempilla, meg egy kis szemcerka vagy szemhéjtus, ha van kedvem akkor néha belülre egy kis fehér szemhéjpúder:)

15/L :)

2011. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!