Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most járjak én is szoliba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most járjak én is szoliba, legyen mindenem mű (póthaj, körmök, mellstb. ), állandó smink és szexi ruhákat kell ahhoz viselnem, hogy a férfiak felfigyeljenek rám, vagy hogy engem is értékesnek nézzenek és NŐNEK?

Figyelt kérdés

Mert hogy nekem nem jutott csak átlagos külső. De még az is olyan, hogy már 4-5 éve akarok magamba önbizalmat de még eddig nem sikerült úgy igazán, hogy el is higyjem magamról, hogy igen szép vagyok.

A férfiak még akkor sem figyelnek fel irántam, ha próbálnák velük szemezgetni vagy, hogy legalább tudtukra adjam, hogy tetszenek de még csak nem is adoniszoknál értitek azért..

Párkapcsolatba sem merek már belemenni, mert olyan sem akarok lenni, hogy 'ló helyett jó a szamár is' alapelven..

Kész ördögi kör!


Aki volt ilyen helyzetben, az hogyan jött ki ebből?

Kezd az agyamra menni minden, a külső, a tökéletes nő kategória, az ami én nem lehetek, az, hogy majd nem kellek senkinek csak az olyan plázacicák.


2011. szept. 13. 20:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de már nem érdekel. Egyszerűen lemondtam róla; én azért nem leszek mű, hogy egy-két pasinak tetszek, és 10 kiló sminket se fogok hordani magamon. És láss csodát, most is van barátom, szeretem is, és nekem ez a lényeg.
2011. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%
Én nem bírom a plázaribiket. Küldj egy képet és meglátjuk mi lesz.
2011. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
legyél szabad
2011. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
21%
A férfiaknak is helyt kell állni. Ez a divat. Kénytelen vagy alkalmazkodni, ha azt szeretnéd vegyenek észre. Adhatok tippeket neked, ha láthatnálak téged. Esetleg képet tudsz mutatni?
2011. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Küldj képet, én kiváncsi vagyok rád :)
2011. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Fú te ostobenkó.

A haj,meg a műköröm a kutyát nem érdekli.

Kezdj el sportolni,hogy egy szép formásan izmos testet építs magadnak és sport közben talán felszedhetsz némi önbizalmat is.

2011. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:57


lány vagy, vagy fiú?



Lehet, de általában ezeket nézik meg inkább. Ma is na nem azért nem öltözködök én rongyokba meg ilyenekbe, de nem is követem a divatot, ami megtetszik azt veszem meg. De a nap 24 órájában sem vagyok tökéletes nő". Ma is jön egy hasonló plázacica, na nem azért tényleg szép meg minden mármint az arca az volt, de kint volt mindene magassarkú stb.. Ott volt két pasi és jó rendben nézze meg ami szép, de rám meg úgy nézett mint aki nem is lenne nő, egyszerűen lenézően bámultak rám és morogtak egymást közt valamit közben pedig rám néztek. Ha nem lenne emberismeretem és sok tapasztalatom, akkor azt mondanám paranoiás vagyok de így mivel tisztában vagyok dolgokkal így azt kell hogy mondjam, hogy tudom engem még nőnek sem tekintettek.

2011. szept. 13. 21:02
 8/28 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok és ezért könnyebben is tudok segíteni mint férfi szemmel.
2011. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, nem tudok ez ellen tenni...
2011. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 .Daniel. ***** válasza:
47%
A fájdalmas valóság az hogy akkor fognak vonzódni hozzád ha jól nézel ki. Hidd el vannak nem mű nők akik legalább olyan vonzók mint a műk. Bizony ilyenkor mennek a csajok plasztikáztatni magukat. Az igazságot sokan nem bírják elfogadni. Sportolj mert az segíthet.
2011. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!