Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyenek a NYC (New York...

Milyenek a NYC (New York Color) körömlakkok? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
szerintem nem vmi jók, inkább vmi normális göncöt vennél magadra, nem körömlakkot
2011. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valahogy éreztem, hogy te írtál... kérném a normális válaszokat, nem úgy mint a testvéremtől:D
2011. aug. 14. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:

:D hehe... előző jó volt..

na dee térjünk a tárgyra.. én még nem próbáltam őket, bár láttam egy pár nagyon szép színű körömlakott, barátnőm viszont azt mondta, neki bejött... :)

2011. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jók :)
2011. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D
2011. aug. 16. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem jók. mondjuk én külföldön kaptam egyet, ott olcsóbb volt mint itt láttam (gondolom mert ott nem olyan drága a szállítási költség) nekem szürke van és tényleg jó
2011. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ:D
2011. aug. 16. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még a kérdésed de hátha:D én a helyedben nem vennék nyc lakkot 2x vettem a másodikat csak azért mert hátha az jó lesz..tapasztalatom szerint egy nap utan mar kopik tobb retegben kell felvinni...pozitivum viszonylag gyorsan szarad
2012. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!