Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Két nyelvfék piercing? Tapaszt...

Két nyelvfék piercing? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Rendelkezem pár piercinggel, köztük egy nyelvfék pc-vel is. Na most.. annyira tetszik, meg a pasijaimnak is (értem úgy, hogy az épp aktuálisnak), hogy szeretnék még egyet..

Ezt is én szúrtam magamnak, de a következőhöz már nem férnék hozzá. Barátnőm gond nélkül átszúrná, mert ő nem fél az ilyen dolgoktól (ahogy én se félek, hogy bajom esne az ő kezei közt)..


Szóval! Esetleg rendelkezik már valaki két ilyen pc-vel?

Negatív vélemény? Pozitív vélemény?


2011. aug. 26. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2 egymás mellé már nem biztonságos. Nem elég vastag hozzá ott a szöveg.. elég nagy az esélye h teljesen elszakad..

Ne kockáztass szerintem.

Ha annyira szeretnél csináltass ínfékbe.

2011. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ott már van! :)


De nem közvetlen mellé akarom, amennyi távolságot követel, annyit engednék szívesen, csak lehessen!

2011. aug. 26. 18:42
 3/3 anonim válasza:
Nekem 10-es tágító van a nyelvfékembe.Nem szakad el az olyan könnyen,legfeljebb csak lesz egy nagy luk a fékbe:):)
2011. dec. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!