Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítóval milyen komplikáci...

Fültágítóval milyen komplikációk járnak? (részletesebbe katt)

Figyelt kérdés
Szeretnék fültágítót maximum 8mm-ig tágítóznék majd.!de előtte milyen eljárásokat kell megcsinálni pl mivan ha valami bajom lehet tőle stb. hol szúrassam ki?(bp11ker környékén lakok)
2011. aug. 14. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem holnap kezdik a tágítást (fülbevalóm rég óta van), úgy tudom semmi bajjal nem jár. Nekem csak 4mm-es lesz.
2011. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztően fáj ha begyullad!
2011. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az egyetlen várható komplikáció, hogy 98%, hogy 1-2 éven belül megunod, aztán további pénzért és fájdalmas eljárások során varrathatod össze. És mindennek a tetejében addig is ronda.:D


Egyébként ha van fülbevalód, nem lehet semmi gond, csak vigyázz rá, be ne gyulladjon, mert az nagyon fog fájni (még a sima fülbevaló belövésnél is), de amúgy elég sima ügy. Meg aki csinálja, úgyis el fogja mondani a teendőket és a tiltólistás tevékenységeket, csak arra ügyelj, hogy ne valami sufniban csinálja a haverod, hanem menj el rendes tetoválószalonba, ahol a piercingeket is berakják, és ahol láthatóan ügyelnek a sterilitásra (gumikesztyű, sterilizált felszerelés, stb...)

2011. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8-as van.Csak a tisztaságra kell vigyázni,na meg,hogy fokozatosan,ne túl gyorsan tágítsd.
2011. aug. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 10-es van.

Bajod mi lenne tőle?..

Fültágítót nem szúrnak, csak fülbevalót. Ha az megvan, akkor először várj egy jó hónapot, míg biztosan begyógyul, csak azután állj neki májerkodni. Én saját magam csináltam, két alkalommal gennyedzett csak, akkor is egész keveset és harmadszor, mikor fel is dagat.

A fülednél hátul megjelenhetnek kis púpok, ezekkel semmi baj, ahogy jön, úgy le is megy, csak a fájdalomtól van. Ha van még kérdésed, akkor írj.

2011. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Főbb kérdésem az hogy 6-8mm-eset szeretnék (ninscmég átszúrva a fülem) 6vagy 8 milis után is összekell varrni ha már nem akarom?
2011. aug. 15. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!