Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen táskát hordtok iskolába...

Milyen táskát hordtok iskolába, lányok?

Figyelt kérdés
16 vagyok, most leszek 10es, és eddig hátizsákjaim voltak. Próbáltam ilyen divatosabbakat választani, piros volt a legutóbbi, de már nem lennék képes hátizsákot hordani suliba, szeretnék valami nőiesebbet, divatosabbat... Ti hol veszitek a táskátokat, és hogy néz ki? Képeket is linkelhettek.
2011. aug. 15. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
szia! :) én is most megyek 10.-be és én is hátizsákot hordtam eddig, illetve ha nem volt sok cuccom, akkor oldaltáskát. én is gondolkoztam valami nőiesebbre, de szerintem maradok az oldaltáskánál, hiszen ha nőiesebben öltözködök, akkor szinte "mindegy", hogy milyen a táskád(persze nem hátizsák) :DD ez az én véleményem :PP
2011. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem egy adidasos szürke táskám van, az alján egyik zsebénél van benne egy kis narancssárga is. csórók vagyunk, így nem kapok 9.re másikat :c 15/L
2011. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én is 10-be megyek. Nekem általánosban majdnem végig hátitáskám volt. Egyszer volt egy válltáskám, de nem bírtam csak fél évig, szétszedte a hátam. :( De tavaly, mikor elmentünk 9.-be táskát nézni, beleszerettem egy válltáskába, és nem érdekelt, ha fájni fog a hátam. Megvettük, imádtam (fekete alapon, narancssárga a széle, és ilyen vékony levélminta volt az alján végig, Budmil), de ettől nem fájt sem a hátam, sem a vállam, soha. Most szerintem valami Bőrtáskám lesz, szintén váll, mert már nem vagyok hajlandó hátitáskát hordani. :) Mindjárt keresek képet is! Hogy hol veszem...? Vagy a Budmil boltban, vagy egy sportboltban, de a bőrtáskát szerintem egy külön ruhaüzletben fogom, ahol árulnak ilyeneket! :) Vagy netről lesz. :)
2011. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia én is 10.es leszek csak 17 vagyok de nem tom mi a bajod a hátizsákkal .... nekem [link] nekem most kétvállas Fila lesz ..de te ha nem akarsz hátizsákot hordani akkor vegyél félvállast ami szerintem kegyetlen szar !!
2011. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

10. óta ilyesmi kézitáskáim vannak

[link]

17L

2011. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
[link] Na képek. A felső sorból lesz szerintem valamelyik a tátyóm. :)
2011. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig majdnem mindig hátitáskáim voltak az adidasokra esküszök azokat mindig hordtam 2 évig amíg meg nem untam. Most 9-10-ben nike hátitáskám volt,de most 11.re beleszerettem egy converse lakkbőr oldaltáskába.
2011. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én hátizsákot hordok, régebben akartam én is nőisebb táskákat vinni suliba, de nem volt értelme, mert egyikbe se fért bele minden. Amibe beleférne, az meg ugye már túl nagy. Vegyél válltáskát! Nem a legnőiesebb, de iskolába tökéletes lesz, és nőies válltáskák is vannak :)
2011. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Esetleg még ilyen eastpak-es hátizsák elmegy, az stílusos, de inkább valami válltáskára gondoltam. A zarás férfi táska marha jó, meg nagy is, nőinek is simán elmegy :D De az ára viszont jó magas! Majd lehet h benézek a zarába azért. Vagy vmi oldaltáska.
2011. aug. 15. 15:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is most leszek 10.-es és utálom a hátizsákokat, főleg télen amikor hosszú szövetkabátba vagyok, tök hlyén érzem magam hátitáskával, szóval én is valami divattáskát akarok venni, nézegettem a táskákat a Deichmann oldalán, biztos ki lehet fogni valami jó minőségűt:

[link]

2011. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!