Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az h az összes...

Miért van az h az összes 13-14 éves lány ugy néz ki mint egy qrva,10kg smink van rajtuk, cica naciban játnak iskolába, retiküllel és iskolai dolgok helyettt 5db szemcerka van a táskájukban (még soha nm néztem bele de minden szünetben smikelnek)?

Figyelt kérdés

plusz ugy beszélnek h az agyam eldobom h egy lány ilyet kimond, az anyjukat szidják, ugy lógnak el bulikba h azt kamuzzák h 1másnál alszanak,leisszák magukat a sárga földig és ez nm elég ezt reklámozni is kell h ők minden hétköznap este olyat buliznak h összekellfosni magad,még azt is kiirják fb re h mikor jön meg nekik ,h mikor mennek SZOLIBA( KÖNYÖRGÖM 13 ÉVESEK) h mikor mennek hajfestéket venni és hogy milyen színüt és hogy mikor mennek körmöshöz -.-

KOMOLYAN NM MARADT EGYETLEN EGY NORMÁLIS LÁNY SEM? :((

és mindenkiröl pontosan tudják h "beléjük van esve" amikor szerintem ez nm mindenkiek jön be cs ők azt hiszik


2011. jún. 28. 13:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 bix ***** válasza:
100%
neo. welcome to the real world... mit vársz amikor ez folyik a csapból, amikor a viva a mérvadó meg fluorbácsi spvel? ugyankérlek. ugyanennyi értelme lenne feltenni a kérdést hogy a mai fiatalok miért kockulnak fb-re mert idiótaság, a mai srácok miért néznek úgy ki mint egy nő? miért 30 kilósak és nem sportolnak, miért emó meg szom tudja még mik...
2011. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
94%
Szia, én 13 éves vagyok, és én egyátalán nem ilyen vagyok..:) meg mi felénk nem sok ilyen van..
2011. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%

Elsö válaszolóval egyetértek!

23/N

2011. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
100%
maradtak még normális lányok csak nehéz kifogni őket...meg az anyuk apjuk is olyan idióta hogy megengedi nekik ezt a sok sz@rt
2011. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
78%
most itt van lady gaga példának. öt elkezdenék követni azon nyomba elkezdeném bombázni a földet xD azon is van kb 30kilo smink meg az a ruha -.- öt elkezdenék utánozni az már magalenne az apocalipsy s
2011. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:

és merre van az a tifelétek? (én bp n lankom)

tudom h 8 adikba tök fölösleges sulit váltani de én ez itt nm bitom ki...

ez nagyon gáz

2011. jún. 28. 13:35
 7/63 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére felénk nincsenek ilyenek,vagyis ennyire durvák.. :D Én egyáltalán nem vagyok ilyen. :)


13/L

2011. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
100%
mindenhol vannak. csak hol több hol kevesebb,
2011. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%
Én kevés ilyet láttam, jó az tény hogy kicsit ki rívóan öltözködnek meg minden de azért nem viszik azt sem túlzásba. Buli helyeken ahova én járok ott egyáltalán nem látni ilyet, pedig ritkán dolgozok is ott. Amúgy ez azért van mert azthiszik hogy ez milyen menő és eltanulják a nagyoktól hogy jaj menjünk bulizni berugni stb... és azthiszik 14 éves fejjel hogy ez akkor ciki ha nem csinálják, az a baj hogy ugye itt van az össze ilyen új nyomi előadó vagy nemtudom flour sp meg ezek hát igen ez agymosás nekik.
2011. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt bírom mikor szidom az efféléket, aztán meg jönnek azzal hogy biztos csak irigykedem :) jah biztos :)
2011. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!