Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Begyulladt a köldök piercingem...

Begyulladt a köldök piercingem pedig fujkálom fertötlenítővel, nem szeretném kivenni. Mit csináljak vele hogy elmuljon a gyulladás?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
fertőtlenítő, meg gyulladáscsökkentő krém. bőrgyógyász felír ha kell. Nekem 1év alatt gyógyult be, addig folyamatosan gyulladt volt.
2009. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezeld betadine-nel, fültisztító pálcikával könnyen körbe tudod kenegetni, és tartsd tisztán a seb környékét, amíg be nem gyógyul, víz ne nagyon érje.
2009. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem masfel eve van piercingem es eleinte nekem is begyulladt,hasznalj betadine-t vagy oximed spret :) nekem ezek segitettek hamar....dehat ez a szervezetedtol fugg....lehet nem fogadja be a szervezeted es akkor ki kell szedd....sok szerencset :)
2009. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bepantent is tegyél rá,mert a tetkóra is kell és a pc-re is jó,de kikell húzni vmeik oldalt,hogy a sebbe menjen bele és huzogati a pc-t
2009. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A Betadine kúra a legjobb, amikor nekem is begyulladt 1 hét alatt meggyógyult, 10 év alatt 1x történt ilyen.
2009. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%-os hidrogén peroxid oldat.. én ezzel kenem (egy hete csináltattam) és nem fáj
2009. ápr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha most csináltattad és ezüst vagy arany pc van benne,akkor szerintem az legyen az első lépésed,hogy nagyon gyorsan veszel egy orvosi fém pc-et,azt belerakod és azzal próbálod fertőtleníteni meg ilyenek!

Tapasztalatból mondom és erre én már későn jöttem rá és sajnos már nincs meg,csak a helye és a seb utána!:'(

Ha azzal sem lesz jobb,akkor szerintem a szervezeted nem tudja befogadni,de a legtöbb esetben ez segít!

Uh irány orvosi fém pc-et venni!

:D

Gyógyulást!

Üdv!

2009. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a legelsőt kidobta a szervezetem,18 évesen csináltattam meg,fél év alatt kilökődött(pedig fújtam fertőtletítővelés orvosi fém volt benne).

Várnom kellett 3 évet mire teljesen begyógyult,akkor újra szúrattam,és azóta semmi baja nincs,másodjára be se gyulladt.Igazából én sem értem teljesen.

Ne add fel.

2009. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért gyulladt be mert köldök alá tetted,de ha nagyobbat veszel s átszúrod a testeden a hátadnál meg mikor kijött a gerincen át csak hajcsd el kalapáccsal.ne nyígj,te akartad,hát szenvedj.
2017. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!