Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerdán csinálták meg köldök...

Szerdán csinálták meg köldök piercingemet kicsit piros körülötte fáj is meg ahol a csipesszel meegfogták annak a helye begenyesedett nemkelelt reragaztanom csak fujnom kell Octeniseptt sprayyel, mit tehetnék még hogy hamarabb elmuljon a gyulladás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél Bepanthen krémet, azzal kenegesd.
2009. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most nézem beis van genyesedve ahol szurták is
2009. szept. 26. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:
ha szerdán szúrták, még szép h gennyes :/ nekem 1 hónapig volt az, pedig naponta többször tisztogattam... én egyszerűen betadine-nal oldottam meg, mert azt mondta a pirces csávó. ha megbizható helyen csináltattad, nem kell aggódni, rendszeres tisztitás mellett el fog múlni, de nyilván nem lesz minden tökéletes 3 nap alatt...
2009. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó az octenisept rá,naponta 2-3szor fújd be.Kitartás,előbb-utóbb begyógyul.
2009. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem hónapokig gennyes volt.Aztán egyszer bekentem Tetránnal,és többé nem gyulladt be.De amúgy az gyulladáscsökkentő,ilyen pici tubusban lehet kapni,tuti nem drága és ha nem használod el,késöbb is jó lehet másra.Sebekre meg ilyenek!:)
2009. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Agyat nem adhatok,csak tanácsot.Ugorj fejest egy pohár vízbe.utána nem fog fájni a pirszing.ha ha ha
2017. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!