Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műköröm készítést szeretnék...

Műköröm készítést szeretnék hobbynak! Mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hülyeségnek hangzik, de én csak azért szeretném megpróbálni mert imádok körmöt díszíteni és alkotni. Nagyon tetszik ahogy csinálják és szeretném megpróbálni! Mire figyeljek oda, hogy jó munkát végezek?
2011. aug. 17. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy elvégezz előtte egy komplett tanfolyamot, de nem azt a gyorstalpalót, amin az alapokat se tanítják meg. A csak úgy otthoni fabrikálásnak előbb-utóbb sírás a vége, ha meg másnak csinálod, mit csinálsz, ha berohad, gombásodik pl a barátnőd körme...? Örök harag, miegymás.

A többi fontosat meg majd elmondják a tanfolyamon.

2011. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs pénzem a tanfolyamra, még a fodrásznak tanulok, utána már nem tudják fizetni a másodszakmát a szüleim. Az én körmöm is barátnőm csinálta többször otthon, és sose lett gombás, és másnak sem. Figyel a eszközök fertőtlenítésére és a vendég kezének is a fertőtlenítésére.
2011. aug. 17. 19:21
 3/6 anonim válasza:
Mindenképpen végezz el egy tanfolyamot....a "gyorstalpaló" olcsóbb tanfolyamon is megtanulod az alapokat,ha jó helyre mész,és a tanfolyam elvégzése után is segítenek, de járj technikai továbbképzésekre. rengeteg gyakorlás! Fontos,hogy minden anyaggal tisztában legyél,hogy mi mire való,mit mi után használunk. A nem megfelelő alapozás sokat árthat a körmöknek, ezért fontos, hogy mindent jól csinálj.
2011. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A fertőtlenítés nem elég....
2011. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia én is nemrég kezdtem ezt a hobbit :) ha gondolod beszélgethetünk, segíthetünk egymásnak. írj emailt ha érdekel.

Amúgy fontos hogy türelmes legyél és nagyon oda kell figyelni. Legelején fontos a fertőtlenítés, primerek használata, megfelelő bolyhozás precizitás stb.Én még csak az "alapanyagokat" gyűjtöm be, amik kellenek majd a műkörmözéshez.

2011. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja amúgy kihagytam, h érdemes gyakorló ujjakat,ill kezet venni. Később mikor már belejöttél, elvégezheted a tanfolyamot is,addigra gyűjtögess rá pénzt.
2011. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!