Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » KÖRMÖSÖK! Az épített zselés...

KÖRMÖSÖK! Az épített zselés műköröm egyszerübb vagy a tip zselés? Az építettnél mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
a tipesnél soha nem sikerül levegőmentesen felragasztani a tipet és mindig csunya lesz....tudom h sok gyakorlás kell és tanfolyamra a nyáron szeretnék elmenni végre de addig is próbálkozom! csak építettel még nem mertem..
2010. máj. 6. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az épített sokkal szebb mint a tippes. Az elkészítésénel sokkal kevesebb a hibalehetőség is. Én már egyáltalán nem is alkalmazok tipet a szalonban.
2010. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az épített sokkal szebb, a titka pedig, hogy jól rakd fel a sablont :) ...gyakorlás, gyakorlás (akár gyakorlóujjon :))
2010. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! De az is érdekelne hogy milyen vastagságban és hány réteget kell rakni hogy tartós legyen a köröm?? mert gondolom az se jo ha nagyon vastag v nagyon vékony...

ja és még annyi hogy elég ha a saját körömfelületre CN-es prep et rakok ami zsírtalanit vizelvono és gombaölö,muszály primert rakni,anélkül mindenképp fellevegősödik??

2010. máj. 7. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem elég a prep,kell még primer és ha mindenképp tutira akarsz menni akkor IBD Bonder is jól jöhet. Kell egy vékony alapréteg,utánna a szín,aztán borítóréteg a c ívvel együtt.

De legjobb lenne elmenned egy képzett szakemberhez,mert így akár örök életedre is tönkreteheted a körmeidet!

2010. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!