Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Smink nélkül a strandon?

Csajok! Smink nélkül a strandon?

Figyelt kérdés

Hogy érzitek magatok?Nem vagyok ronda smink nélkül,de már annyira hozzászoktam.

Nem érzitek magatokat rosszul?Persze nem rontja el a nyaralást,de azért hiányozni fog.

Esetleg valami vízálló szemceruza ötlet?:D

22


2011. aug. 18. 14:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
én csak alapozózni szoktam, néha barna szemcerkával kihúzom felül a szemem. így hát a strandon sem sminkelek sokat... esetleg a csúnyább sebhelyeimre, pattikra korrektor. vízálló szempillapsirál meg már van:) a szemceeruzával kapcsolatban nem tudok válaszolni, szerintem abbűl is van vízálló.
2011. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd magad rondának!!!

azelott én még WC-re sem mentem el smink nélkul,de vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben.A strandra napozni mész,meg furodni,és az nagyobb gáz,ha lefolyik a sminked,vagy leázik,esteleg osszetapad.Ha vmi pasiknak akarsz tetszeni,azoknak tetszel smink nélkul is,mert pl jo a tested,vagy helyes az arcod.Hidd el a férfiakat a smink nem nagyon mozgatja...

2011. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Igen én pont az vagyok aki imád pancsolni meg benne van minden jóban:D

De a parton mindíg ott csücsülnek a totálisan kimázolt lányok akik max a lábukat vizezik be és nem akarom,hogy a barátom másra csorgassa a nyálát.Bár ez nem jellemző:)

2011. aug. 18. 14:43
 4/29 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, ha nincs rajtam smink, de azért strandon már tényleg túlzás lenne... Akkor is leginkább az zavar, hogy nem a legszebb a bőröm, de alapozni meg mi értelme lenne, ha úgy is leázik rólam?
2011. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a parton inkább a lengő hájú németeket szoktam látni nem tudom te hová jársz :D


Én csak alapozót meg púdert használok legfeljebb szempillazselét...azt annyi, ha a bőröm épp olyan akkor hiányozhat de amúgy egy szemceruza sose hiányozna...


Ja és amit írtál baromság a barátod nem a szemceruza miatt foglya másra csorgatni a nyálát...ne legyetek már hülyék lányok...szerintetek a pasik a strandon a nők szemét nézik? XDXD Ez annyira fájt...

2011. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

"szerintetek a pasik a strandon a nők szemét nézik? XDXD Ez annyira fájt..."


Milyen igazXDXDXD

2011. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Ez amúgy nem hülyeség,mert a szemceruza kiemeli a szinét és olyan szép cicaszemet kreálok magamnak így:D De anélkül csak egy átlagos zöld szem.

Nem tudom Te8utolsó) nő vagy vagy férfi,de igenis sokat dob már egy lehelletnyi smink is.

És igen,remélem is,hogy csak hájas öregasszonyok lesznek:D

2011. aug. 18. 14:54
 8/29 anonim ***** válasza:

Alapozó minek a strandra? Leázik vagy rosszabb esetben beleégeti a nap a bőrödbe.

Esetleg fent húzd ki vékonyan a szemed, az nem áll meg a szemed alatt foltokban ha víz éri. A parton pedig felteszed a napszemüveget és kész.

2011. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Na még egy érvem van.Az lehet,hogy nem veszik észre,ha szépen ki vagy festve,de azt már annál inkább ha hiányzik.

Pl: anno osztálytársam mindíg tökéletes sminkbe jelent meg suliba.Ezalatt értsd:műszempilla,alapozó,1kg szemhéjfesték meg minden ami kell(és ami már nem kellene:D)

Egyszer valami történt a szemével és nem festette ki magát,mert lekönnyezte mindíg.

Hát rossz volt hallgatni amit kapott a fiúktól,hogy hogy néz ki smink nélkül.Na jó ez már a másik véglet persze:)És más téma is.

2011. aug. 18. 14:58
 10/29 A kérdező kommentje:
Én NEM írtam,hogy alapozót akarok rekni:D
2011. aug. 18. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!