Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen legyen a sminkem es...

Milyen legyen a sminkem es milyen kiegeszitoket vegyek fel, ha szurke cipo, fekete szoknya es fekete buggyos felso lesz rajtam a buliba?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

hát ahogy te is leírtad, szürke, fekete, és a sminked is ezáltal füstös legyen. kiegészítők dettó, én felvennék egy hosszabb lógós nyakláncot pl:. [link]


meg valami hasonló karkötőt, mondjuk nem ilyet, de hasonlót :D

[link]

2011. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát akkor ezekhet sztem még valami szükre kellene flülre is. vagy egy szürke virág a hajadba, vagy egy szürke deréköv, vagy egy szükre táska.

nekem egyébként mostanában nagyon tetszik, hogyha így felöltözök 2 színből, akkor mondjuk a sminkem valami teljesen más szín, (de azért valami olyan ami nem ormótlanul más) mondjuk zöldes, kékes.

vagy legyen a sminked is szürkés, feketés, de akkor a táskád legyen egy kirízó szín, élénk valami.

Sztem ez nagyon fel tudja dobni az öltözetet. D e ehhez az kell hogy minden nagyjából egységes legyen, és csake gy valami legyen ami kiugrit, kiüt. Akár ezt az egy valamit váalszthatod úgy is, hogy oda helyezed, ami előnyös rajtad. ha nagy a melled, akkor egy élénk virág kitűzőt tegyél a rikódra a melledhez. remélem érted a gondolkodásmenetet. :)

2011. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!