Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Feszülős, fekete, selyemszerű,...

Feszülős, fekete, selyemszerű, magasított derekú szoknya alá milyen fehérneműt vegyek, hogy ne legyen észrevehető a formája?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Tanga. Van olyan ami csak éppenhogy egy kis cérna vékony, vagy semmit sem :D

Mondjuk az olyan közönséges tangákat nem szeretem (sőt mióta "öregszem" azóta úgy alapból a tangákat nem szeretem, de néha be lehet vállalni. )

2011. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Lehet kapni varrás nélküli tangákat! Az tökéletes ilyen esetekben. Vagy ne vegyél fel alá fehérneműt. Nem szép látvány ha átlátszik a kontúrja a fehérneműnek!
2011. szept. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne az baj ha látszik egy kicsit a formája? Teljesen normális hogy bugyit hord egy nő... semmi csúnya vagy rossz nincs ebben. Ha nem vesz fel bugyit na az gáz. Ott a tanga vagy franciabugyi, azokkal nincs gond.
2011. szept. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
szerintem meg nagyon gáz ha átlátszik a formája...
2011. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!