Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Írnál egy listát a sminkjeidrő...

Írnál egy listát a sminkjeidről? (márkát, nevet) és vélemény hogy melyiket mennyire szereted?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 17:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

kort is :) és azt is indokold meg, hogy mi a rossz benne,illetve mi az előny.

Remélem nem túl nagy kérés :) köszönöm :)

2011. aug. 21. 17:33
 2/13 csokissüti002976 ***** válasza:
100%
Oriflame szempillaspirál. ennyit használok. 17L
2011. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron Avon Ideal Shade alapozót használok, mert nagyon könnyű, kézzel is fel lehet vinni.

Amikor nincs ilyen roh@dék meleg, akkor Max Factor Colour Adapt-ot használok.


Púderből Ben Nye Cameo Visage-t használok. 2 éve kaptam, és most fog elfogyni, nagyon kevés kell belőle és színtelen.


Korrektorból Kryolan DermaColor-t használok, ez is megvan több, mint egy éve.


A szemöldököm ritkás, úgyhogy Bare Escentuals szemöldökporral szoktam picit megigazítani.


Szempillaspirálból nagyon sok van, általában a Max Factor és a Rimmel tetszik a legjobban.


Szájfényből is sok van, többsége átlátszó vagy enyhén színezett. Ezek olcsóbb márkák: Miss Sporty, S-He, vagy a brands.hu-ról szoktam leárazva venni Max Factor-t.


A pirosítókat nagyon szeretem, nyáron krémeset használok: Max Factor Miracle Touch Creamy Blush.


Mindegyiket nagyon szeretem (azért használom), főleg azért, mert sokáig elég.


Vannak szemceruzáim és szemhéjpúdereim, de nagyon ritkán használom őket. Kb. csak színházba vagy ilyen helyekre.

24/L

2011. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

missportys szempillaspirál- 1000 ft körül van, nekem nagyon bevált

szájfények közül is a missportys van~nem adok rá ki egy vagyont, mert ritkán használom, ez is olyan 800 ft körül van, de viszont hamar lekopik és újra kell használni

ezen lívül fúú most meg nem mondom neked, de 300 ft körül talán a rossmanban is van ilyen tekerős szemcerka, nagyon vékony a hegye, és néha vékonyan kihúzom vele a szemem, és fel ívesen, és nagyon szép tiszta vonalat lehet vele húzni, viszont könnyen maszatolódik

és a missportytól van egy 100 színű sminkpalettám, 2000 ft volt , suliba én nem nagyon fogom használni max szempillaspirállal , de nekem kellett egy ilyen alkalmakra, vagy suliban bulira v karácsonyra, és nekem ennyi így bőven elég :D

15/L

2011. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hűű hát nem írom le az összeset, csak ami ismertebb márka és gyakrabban használom:

-Essence pure skin habállagú alapozó- nagyon jól mattítja a bőröm, csak ez elég olcsó és nem tudom, hogy ártalmasabb-e, mint egy minőségibb

-Essence- bronzosító, pirosító, most vettem 300 Ft-ért a Rossmannba, kipróbáltam, és meg vagyok vele elégedve

-Essence kétfázisú szemhéjpúder(barna-bézs)- ezt már nagyon rég akartam, ezt is 300 Ft-ért vettem, hétköznapi sminket fel lehet vele néha dobni

-Van egy color trend szemceruzám, ezzel elégedett vagyok

-S-he Stylezone szempillaspirál- az eddigi legjobb szempillaspirálom, nem csomós

-S-he stylezone tus, ezzel is elégedett vagyok

-Color trend gél(?) állagú szemhéjpúder 4 színű- ezzel nem vagyok elégedett, mert nem tartós az állaga miatt (úgy kaptam), csak a szemöldökcsontom alá rakok belőle néha a világos színből

-Miss sporty mentolos szájfény- visszafogott, hétköznapra is használható

-Gránátalmás Labello- most vettem, tetszik a színe, kicsit pirosas

-New York Color fényes, bézs színű körömlakk- bármilyen ruhához megy, lehet francia körömre is használni, az első réteg gyorsan szárad

-Essence pink körömlakk- egy réteg is elég a szép színhez, viszonylag tartós

-Miss sporty fényes, kék körömlakk- nagyon régen vettem és még mindig jó, az átlagnál tartósabb, gyorsan szárad


16/L

2011. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit mindig használok:

-Alverde korrektor. (Én nagyon szeretem, nem drága, jól fed és nekem sokáig elég.)

-Miss Sporty szemhéjpúder. (Bézs-bronzszínű "duóm" van, ez is elég régóta megvan. Meg vagyok elégedve vele.)

-Szemceruzám van egy Kallos és egy Alverde. (Az Alverde maszatolódik, az annyira nem vált be, a Kallos egész jó.)

-Avonos szemhéjtus. (Nem olyan rossz, de szerintem van jobb is. Ami jó benne, hogy filcszerű, szóval könnyű dolgozni vele. Ez az első amit kipróbáltam, szerintem legközelebb nem ilyet veszek, mert foghatna szebben is.)

-Spirálból van egy Kallos és egy Color Trend. (A Kallos nem rossz, nem maszatolódik amikor megszáradt, viszont sok a keféjén a festék, és ha nem figyelsz csomókat hagy maga után. A C.T. ilyen szempontból jobb, viszont azt a szemem nem bírja annyira.)


Ezenkívül van még egy Maybelline alapozóm, az már nagyon nagyon régóta megvan, sztem már le is járt a szavatossága. :D Nem rossz, de nem tudom összehasonlítani más alapozóval, mert igazából sosem használtam... Van két szájfényem, egy Miss Sporty meg egy nem tudom milyen márkájú. Ha csillogóssá akarom tenni a számat jók, de amúgy azt sem használok. Meg még van egy pár szemhéjpúderem. H&M-es, Maybelline, meg nem tudom még milyenek... :D


20/L

2011. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

-egy márkátlan alapozó..vagyis "Lora"..még akkor vettem mikor gőzöm nem volt a sminkelésről..és még most is használom..én szeretem,semmi baja nincs tőle a bőrömnek pedig 2-3 száz forint volt

-Essence cover stick -01 matt sand korrektor..nagyon nagyon jó,szépen fedi amit fednie kell :D

-Essence multi colour blush-10 how cute is that? pirosító..nagyon szép színe van,pont passzol a bőrszínemhez :)

-Essence eyebrow stylist set - ez egy szemöldök ápoló szett :)

-Lovely terra cotta compact ...kékes színek vannak benne,még nem igazán próbálgattam,de amint lesz rá időm,kipróbálom

-Essence smokey eyes set -01 so what?! fekete. én szeretem,bár a két fekete színét nem együtt szoktam használni..

-Maybelline New York-330 Gold Diamonds egy bőrszínű árnyalat,nagyon jó vele natúr sminket csinálni

-Essence eyeshadow -30 happy hour metallic effect ..kékes ezüstös színe van,de ha magamra kenem inkább ezüst mint kék://

-Essence eyeshadow-17 hot spot shimmer effect -szééép citrom színe van

-Essence meet_me@holografics.com eyeshadow -01 gagalectric

imádooom..gyönyörű színe van *-* és mivel krémes könnyebb felvinni

-Essence gel eyeliner -01 midnight in paris-szemhéjtus fekete,még nem igazán használtam,de állítólag nagyon jó és vízállóóóó :D

-Essence XXXL Shine 01 -szájfény ..szeretem de kár hogy hamar elkezd csomósodni :S

-Essence black mania carbon black volume mascara-szempilla spirál ..imádom.kár hogy megszűnik :/

-Essence liquid eyeliner waterproof-szemhéjtus,egyszerüen imádom. de ő is megszűnő ://

-S-he stylezone twin kajal szemceruza..kár,hogy hamar elkenődik,mert amúgy jó :/

-s-he smokey eyes szemöldökceruza lila..nemigazán használom :D

-Coca cola ízű&illatú szájfény..kegyetlen jóóó :D

+3 ecset :Essence pirosító ecset,Essence smokey ecset,Essence Gel liner ecset.

+ egy 42 es névtelen paletta

+ 10 es névtelen ecsetkészlet :D

15L

2011. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az összeset nem írom le, mert elég sok van, csak a kedvenceket :D

Na, nézzük:

Szempillaspirál: Essence - Multi Action

Szemceruza: S-he (black)

Szemhéjpúder: Essence - Color and Shine (Trip to Venus)

Korrektor: Miss Sporty - So Clear

Púder: Miss Sporty -So Matte

Szájfény: Miss Sporty - XX Volume (Angel)

Rúzs: Essence (Frosted)

Ajakápoló: Labello - Soft Rosé

Parfüm: Avon - Bali Bliss

Körömlakk: Essence - Color And Go (Sweet Candy)

Mindegyik bevállt, nagyon szeretem. :)

2011. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jah, és 17/L
2011. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szempillaspirál-NYV sensitive eyes- nagyjából meg vagyok vele elégedve, de nem igazán dúsítja meg sinál drámai pillákat

szájfények- essence, NYC, cattrice, Body shop, Labello-mindegyiket szoktam hasznákni, de suliba inkávv csak labellot vagy színtelen szájfényt

egy rimmel vörös rúzs- eddig egyszer használtakm egy estélyre, és nagyon szép

essence quattro szemhéspúder, s-he quattro szemhéjpúder

essence szemhéjtus

rimmel, s-he és catrice szemcerkák-fekete, fehér, kék

körömlakkok sokféle szíben-maybelline, rimmel, essence, nyc

alapozó-bb-krém

és ilyen anitbaketriális korrektor, nemtom milyen márka, de a dm-ben vettem kb 1000ft-ét és ilyen kék a csomagolása. és ugyanilyen púder.

kb ennyi sminkem van, de nem nagyon szoktam mindet használni. hétköznapra spirál, meg a bb-krém, ha kell még korrektor. ja és púdert nem használok, hanem mattító papírt, lovely márkában. meg szájfény vagy labello. néha ha van időm, fkete szemcerkával kihúzom a szemem. de azt inkább alkalmakra. 16/L

2011. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!