Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Írnál egy listát a sminkjeidrő...

Írnál egy listát a sminkjeidről? (márkát, nevet) és vélemény hogy melyiket mennyire szereted?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 17:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

összeszedem akkor

alapozó: avon-calming effect és bourjois-healthy mix, nekem mind 2 tetszik, a bourjois-nak jobb az illata

púder: avon és max factor: a max factoros nagyon maszk hatású azt nem szeretem, az avonos tök jó

pirosító: max factoros krém állagú- jó

szempillaspirál: Loreal million false lashes-nekem ez a kedvencem, csak már nagyon drága :(

szájfény: főleg essence szájfények, tök jók, ráadásul semmi értelmét nem látom annak, hogy ezer ft felett vegyek szájfényt, meg van egy avonos

meg van egy avonos rúzsom az is tök jó, világos barack színe van

16L

2011. aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

alapozók: chanel mat lumiére, chanel pro lumiére, mac studio sculpt. ezeket használom de van többis.

púder: chanel por púder.

szemceruza: mac eye kohl fekete és fehér.

szempillaspirál: estée lauder double wear.

szájfénynek labellot használok. és nagyon ritkán szemhéjpúdert is használok az csak egy van a chanel-től egy 4-es fekete-fehér és két szürke árnyalatokkal.

2011. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat csajok! Amint látom, sokan szeretitek az olcsóbb árkategóriás sminkeket(pl Essence), én is szeretem őket :)Írtatok sok jó hasznos dolgot :)Sajnos kedves utolsó, jó h használsz High end termékeket is, irigyellek, majd egyszer én is beruházok egy Chanel-re,vagy egy Max factorra :S :D
2011. aug. 22. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!