Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon ExtraLasting Liquid Eye...

Avon ExtraLasting Liquid Eye Liner Pen - Szemhéjtus, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A múlthéten megrendeltem, és hiper-szuper gyorsan meg is jött, kipróbáltam gyorsan élesben is, nagyon szépen fogott, nem kenődött, mint az álom olyan volt. Bizakodtam, hogy megérte azt az 1190 Ft-ot, amit kifizettem érte. Aztán második használatra, már nem fogott olyan szépen, és most harmadszorra ilyen szürke, de csak ha nagyon rá nyomom, a vékony vége egyáltalán nem akar fogni. Filccel lefelé tartottam, tehát ki sem száradhatott, rendeltetésszerűen használtam. Van csere garancia, vagy stb?
2011. aug. 23. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Hát mi is szoktunk Avonból rendelni,mondjuk ilyet még nem,de volt már példa,hogy az egyik családtagom vissza vitt egy dezodort mert sehogy sem akart jönni belőle semmi.Szóval valószínűleg van ilyesmi lehetőség.:D
2011. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nemtudom mi a baj vele,de szerintem ez ilyen lehet, vagy az összes hibás, mert énis így jártam vele..:s

de hagytam, vettem egy miss sportyt és tökéletes :D

2011. aug. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elvileg cserélik igen...és a válasz: Azért mert Avonos...Avonban kevés az igazi jó cucc ami meg mégis az azt úgyse érdemes megrendelni mert fél év múlva úgyis kivonják a forgalomból...ezért nagyon haragszom az avonra a parfüm a melírozó a bőrradír amit tőlük használta évek óta egyszercsak azt mondják bocsi de kivonjuk mert olyanjuk van, én már nem próbálok ki tőlük semmit...ha rossz akkor az a baj ha jó akkor meg az hogy hamarosan kereshetek másikat amit vehetek és használhatok
2011. aug. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
23:45, MissSporty mennyibe fájt, és hol vetted? :) Az is ilyen filc toll kinézetű? Azért keresek ilyet mert ezzel jobban ki tudom húzni mint a simával... azzal mindig bénázom... :D
2011. aug. 28. 22:35
 5/5 A kérdező kommentje:
00:38, Hát igen ez sajnos így van. Vannak dolgok amik tényleg jók, de vannak ami elég nagy csalódás... Mikor először kipróbáltam, úgy örültem, hogy jaj de jó, ez milyen szuper... aztán jött a másnap, és a harmad nap... Eléggé kiábrándultam. Majd ha hazajön a nyaralásból akitől rendeltem, mondom Neki, hogy postázza vissza, vagy csináljon vele valamit... Ha már egyszer megvettem 1200ft-ért ( mert azért az is 1200 ft, és tudtam volna ezen kívül hova tenni), akkor küldjenek normálisat, amit használni is lehet, és normálisan fog, és jön belőle a festék. Nem tudom... Már nagyon rendelgetni sem merek ilyen smink cuccokat ezek után ( mondjuk eddig sem nagyon tettem), mert nem tudom kipróbálni, aztán ha nem jó az is kidobott pénz. Rendeltem még egy folyékony szemhéjfestéket, úh mondom de szép... a fényképen az is volt... rajtam alig látszik... Szval inkább maradok a Rossmann-nál és a DM-nél, ott legalább szemre tudom vételezni... Csalódás. Sajnos.
2011. aug. 28. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!