Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ázsia centerben sminkvásárlás?

Ázsia centerben sminkvásárlás?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes elmenni oda?Szeretnék eljutni mert sok jót olvastam viszont sokan mondták is hogy ne egyedül menjek mert hogy ott még mindig szervkereskedelem van.Nem hiszek benne de gondoltam megkérdezlek titeket is hogy egyáltalán érdemes nekem elmenni odáig?
2011. aug. 25. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nincs, ismétlem nincs szervkereskedelem! [link] <-- ezt olvasd el. egyébként nekem csak jó tapasztalatom van a kínais sminkekkel kapcsolatban.
2011. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha téged nem zavarnak a nem ellenőrzött összetételű, hamis márkajelzésű sminkek, és van kedved az arcbőröddel és a szemed egészségével játszani, akkor meg se állj az Ázsia-centerig!
2011. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nincs kedvem a bőrömmel játszani de elvileg tele van Miss Rose cuccokkal amik nagyon jó termékek. ha elmegyek elsősorban miss rose cuccokat szeretnék venni.
2011. aug. 25. 18:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én imádom a miss rose sminkcuccokat!
2011. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én pedig csak jót hallottam úgyhogy gondoltam én is beruházok egy-két darabra :)
2011. aug. 25. 18:33
 6/11 anonim ***** válasza:
esetleg aluljárókban is utána járhatsz.:)
2011. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azt már beterveztem :) olvastam hogy elvileg a nyugati aluljáróban is lehet kapni meg a nyugatinál lévő eurósban is úgyhogy először megnézem ott és ha esetleg ott nincs akkor az ázsia centerben :)
2011. aug. 25. 19:52
 8/11 anonim ***** válasza:
évekig douglasba és marionnaudba vásároltamsminkeket krémeket( estée lauder stb..) egyszer kipróbáltam egy el alapozót az ázsiában mert ugyan az volt amit évkenn át használok még mindig megvettem 4 ezer forintért olcsóbban és hidd el ugyan az :)azóta sok mindent vezsek ott ha találok ami kell! egyébként vám mentes és adó mentesen árulnak ezért ilyen olcsó.
2011. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Kínából származik az áru, azért ilyen olcsó...
2011. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
a kínaiak elvileg olcsóbban hozzájutnak a márkás termékekhez,ezért adják olcsón. Hülyeség az, hogy sz*r mert kínai.ajanlom az ázsia centert,vannak jó dolgok.
2011. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!