Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyit kell várnom még...

Mennyit kell várnom még kicserélhetem a köldök piercingemet? Vagy mikor vehetem ki belőle hogy lefertőtlenítsem a piercinget?

Figyelt kérdés
Szijasztok!3 napja csináltattam a köldök piercingemet és arra lennék kiváncsi hogy mikor vehetem ki belőle a piercinget,mert nem szeretném azt hogyha kiveszem és visszatenném fájna vagy megsérteném vele a sebet...Remélem tudtok nekem segíteni!!ELŐRE IS KÖSZÖNÖM SZÉPEN MINDENKINEK!!(L)(K)
2009. ápr. 17. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp várj vele míg be nem gyógyul! Nekem már 5 éve megvan, de még 1x sem cseréltem ki. Most szerettem volna, de nemtudtam :( Sőt én még attól is félek, hogy nehogy újra begyulladjon.

24/L

2009. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod:)))♥
2009. ápr. 17. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
3 hónap múlva lehet, ha akkor nincs begyulladva
2009. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, elvben 3 hónap mulva lehet:) én 5 hónap után kicseréltem és lehet h azért (vagy nem) kb 3 után ujra gyulladt. Várj vele, mert ha nem ,elégé megszívhatod...:S
2009. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a tegnap rakadtam és minden nap kell fertotlenitsem 3x 10 napig egy kis folyadékkal amit a szalonban adtak,viszont csak ra kell cseppentenem mozgatnom nem szabad,mert a piercing megmozdul miutan begyogyult teljesen a seb.Szoval 3 honapig szerintem ne probalkozz kivenni ha nem akarod hogy begyulladjon.
2009. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én amikor tetettem piercingemet, akkor nekem azt is mondták, h kell mozgatnom /fel- le/...
2009. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az utolsó előtti válaszoló: hát igen,mindenhol mást mondanak :) a baratnőmnek nem is adtak fertőtlenitő folyadékot és ő 3 hétig kell ragassza sebtapasszal :)
2009. ápr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20:31-es válaszoló:

én sem kaptam fertőtlenítő folyadékot, megmondták mit kell vennem /krém és spray/, viszont nekem egyik sem használt, így gyógyszertárban vettem fertőtlenítőt köldökre. De már teljesen begyógyult, mindez 5 évvel ezelőtt volt :)

2009. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kösszike mindenkinek a választ♥
2009. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!