Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemhéjtust vegyek?

Milyen szemhéjtust vegyek?

Figyelt kérdés

Minnél olcsóbb, annál jobb (= drágát nem tudok venni, 1000 alatt kéne)

valami Adenről olvastam, az jó? o.o

és lécci márka/ár/hol lehet kapni. köszi:)


2011. aug. 27. 16:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nekem filces van essence. :D én 750.ért vettem a rossmanban.
2011. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én rossmannban vettem, 300 forintért, szerintem még tart az akció:) bár eléggé ki vannak fosztva a polcok (legalábbis nálunk):S
2011. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszi neked is:)

huu.. szeptember elsején tudok a legkorábban venni, mert koleszba megyek, az én városomban meg nincs se dm, rossman, se semmi..:/ köszi, jó lenne annyiért beszerezni:))

2011. aug. 27. 18:48
 14/16 anonim ***** válasza:

17:12-es

Nekem is ilyen van!:))

2011. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ilyen van. Tegnapelőtt vettem rossmannban, igen akció volt, így a 700-ról 300-ra volt leárazva.

Igazából én nagyon megörültem, mert pont nem akartam drágát venni, mert még ezelőtt sose használtam tust, és csak ki akartam próbálni.

A cuccok fele amúgy le van árazva most.

Ja! És még annyi, hogy dm-ben nincs essence, csak rossmannban. (Bár egyszer láttam egy dm-ben (nem emlékszem már, hogy hol), de máshol sehol. Úgyhogy szerintem egyből rossmannba menj, hacsak nem tudod biztosan hogy van abba a dm-be amibe mész. :)

2011. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
uu, kösziszépen:D
2011. aug. 28. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!