Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kezdőnek és botkezűnek milyen...

Kezdőnek és botkezűnek milyen szemhéjtust ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Érdekelne márka,az ecset formája.melyikkel a legkönnyebb dolgozni?képet is linkeljetek!
2011. okt. 28. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy az Essence géles tust ( + az ecsetet ) vagy pedig Lora folyékony ( kemény végű ) tust. Ezekkel és persze gyakorlással meg lehet tanulni tisztességes vonalat húzni. De ha használsz celluxot akkor végül is bármilyennel meg lehet csinálni.
2011. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass az elsőre, ezektől a rossz márkáktól elmegy a kedved örökre a tustól! Én is így jártam.


Amúgy állítólag a filcessel könnyebb dolgozni, de én nem ezt tapasztaltam magamon :) Nekem most ilyenem van:

[link]

És nagyon meg vagyok elégedve vele! Könnyű kezelni (szeptember óta tusozok naponta, és kb 1 perc kihúzni a szememet), hamar megszárad, de könnyű kijavítani a hibákat. 1500 ft volt a dm-ben.

2011. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Én is valami filcesre gondoltam,de amiket néztem,azoknak halvány volt a színe.Árba se rossz,kezdésnek első osztályú!
2011. okt. 29. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jó a Manhattan. Én avonosat használtam évekig, aztán nemrég láttam, hogy hoppá nincs benne az újságba...

Féltem újat kipróbálni, de ez nagyon jó:)

2011. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az Avon gél állagú szemhéjtusát ajánlom, ami szemceruza formájú és így könnyű vele szép vonalat húzni, ráadásul elég tartós. :)
2011. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bar mar nem aktualis, de masnak talan meg hasznos lehet.

Nekem az Essence gel allagu jott be es a Catrice ferde ecsetevel parositva. En eleg ugyetlen vagyok, de ezzel egesz hamar belejottem.:))

2012. ápr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!