Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót vegyek?...

Milyen alapozót vegyek? Bövebben lent

Figyelt kérdés
olyan alapozót szeretnék, ami könnyű, jól fed, és belehet szerezni drogériában. és folyékony:)
2011. aug. 29. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Astor HD, vagy a Loreal Infallible például elég jók, mindazt jól teljesítik, amit leírtál, 3-4000 Ft körül van a DM-ben. Az én favoritom egyébként a MAC mineralize alapozója, de hát az nem drogériás árkategória, sajna ritkán engedhetem meg magamnak, de az a legjobb!
2011. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Maybelline affinitone..


Loreal alapozók se rosszak..


Nekem a MAC vált be a legjobban (de sajna ritkán veszek ilyet, mert sajnálok rá annyi pénzt) valamint az avon-os bőrnyugtató hatású alapozó :)

2011. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én most oriflame-ből rendeltem oxigénes alapozót. Ma próbáltam ki először. Szépen fed, egyenletes, könnyed érzést ad, könnyű vele dolgozni és még a melegben is tartósna bizonyult. Nem folyt szanaszét a fejemen, hanem a helyén maradt. Ezt jó szívvel ajánlanám, bár írtad, hogy drogériában beszerezhető kellene.


Így viszont a max factor alapozókat tudnám ajánlani. Nővérem ilyet használ és neki bevált.

Amit még tudok tanácsolni, ha alapozót veszel érdemesebb megvenni a minőségibb terméket. A fiatalok pénztárcájához igazodó márkáknak (pl. miss sporty, essence) is vannak jó termékei, de alapozóból érdemes jobbat venni. Nekem volt essence alapozóm, elég rossz volt. Lehet, hogy csak nekem nem jött be, de én azóta azt mondom, hogy ha már alapozó inkább veszek egy max factort, mac-ot vagy hasonló kaliberű alapozót.

16/L

2011. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
A bőrtípusodhoz válasz alapozót. Ha kicsit zsíros az arcod akkor semmiféleképpen ne vegyél olajos alapozót. A MAC alapozói a legjobbak viszont drágábbak mint a drogériákban is kapható alapozók. :))
2011. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi:) mindenképp márkásabbat szeretnék, inkább énis többet adok érte, de legyen jó! azért szeretnék drogériásat, mert a közelben nincs sajnos lehetőségem másmienre. de egy MAC-et mindenképp szeretnék egyszer:)
2011. aug. 29. 19:30
 6/6 yarrick ***** válasza:

Maybelline habállagú alapozóját használom ez eddig a legjobb. [link]

Ha szárazabbnak érzem a bőröm összekeverem a folyékony változattal,de a folyékony önmagában kissé maszkszerű.

2011. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!