Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem érzem magamat szépnek....

Nem érzem magamat szépnek. Szerintetek önbizalom hiányos vagyok? Mert sokan azt mondják.

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 10:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Jaa,12/L vagyok. :DD..
2011. aug. 30. 10:34
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
változtass magadon. új haj, kezdj sminkelni. :)
2011. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
12? te még nem vagy kifejezetten szép vagy csúnya. Gyerek vagy még. És természetes, ez még pár évig így lesz, hogy nem fogadod el magad. A tinik ilyenek.
2011. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
12 évesen sminkelni?? Verd ki a fejedből! Változtathastz vmin, ruhák-stílus-haj. Kérj tanácsot.
2011. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én nem sminkelem magam.o.o. nemis fogom még egy jóideig. XD:

nem akarok olyan lenni mint a többi velem egyidős ribanc.

2011. aug. 30. 10:46
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Akkor vagy szép, ha természetesen önmagad vagy. A smink és a kiegészítők csak kellékek lehetnek maximum.
2011. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TijuMK ***** válasza:

szia!

szerintem önbizalom hiányos vagy egy kicsit, de gondolj arra a szép az abszolút szubjektív és nem feltétlen a legfontosabb dolog a világon, én se tartom magam szépségnek, de azért elfogadom magam, jó mindig valamit változtatnom kell magamon például állandóan edzek pedig lány vagyok, mivel olyan alkatom van hogy homokóra sose lesz belőle akkor már gondoltam legalább legyen kemény és feszes:D A lényeg hogy találd meg mivel vagy elégedetlen és csinálj vele valamit, de másoknak soha ne akarj megfelelni. A barátom meg szintén sportol és ő meg tele van vágásokkal meg forradásokkal nekem az is nagyon tetszik, persze mindig tudtam hogy van egy kis ízlés ficamom :)

22/L

2011. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg önbizalom hiányos vagy, de szerintem kamaszkorban is normális. Talán az segít, ha teszel néhány dolgot a jobb megjelenésért.

1. Hordj olyan ruhákat, amikben jól érzed magad és jól is állnak (ha nem tudod, mi áll jól, nyugodtan kérdezd meg anyukádat, barátnőidet, felnőtt nőismerőst vagy akár az eladót a boltban.

Figyelj arra, hogy a ruhadarabok, amiket viselsz, színben és stílusban harmonizáljanak.

2. Mosolyogj sokat, az mindenkit megszépít.

3. Ebben a korban még szerintem se sminkelj, inkább mást hangsúlyozz magadon, pl. a hajadat. Ha hosszú, hordd mindig máshogy: kiengedve, befonva, lófarokban, feltűzve, hajpánttal, csatokkal. Ha gondolod, vágass egy új, divatos fazont.

2011. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
* kamaszkorban ez normális, bocsi
2011. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszadó :D
2011. okt. 30. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!